Samsung The Frame: Televizorius tampa paveikslu

Samsung The Frame: Televizorius tampa paveikslu

The Frame“ – tai ir televizorius, ir meno kūrinys.  Jis turi puikų QLED 4K raiškos ekraną ir meno režimą, kuris televizorių paverčia paveikslu bei padeda jam nepastebimai įsilieti į namų interjerą.

„Samsung“ televizoriai garsėja įspūdingu dizainu – paslėpti laidai, tarpelio tarp korpuso ir sienos nepaliekančios kabinimo sistemos ir kiti elegantiški sprendimai pratina prie to, kad apie televizorių pradedame galvoti kaip apie neatsiejamą stilingo interjero elementą, o ne eilinį elektronikos prietaisą. Tačiau tai, ką „Samsung“ dizaineriai padarė kurdami „The Frame“, verčia aikčioti iš nuostabos. Patikėkite, tokio televizoriaus dar niekada nebuvote matę!

Dizainas

The Frame“ galima pastatyti ant spintelės, tačiau pamatę jį pakabintą ant sienos neabejotinai pamanysite, kad tai meno kūrinys. Šio televizoriaus ekraną juosia paveikslo rėmelis, kurį galima keisti priderinant prie kambario interjero. Tarp sienos ir televizoriaus – jokio tarpelio, o išorinį „One Connect“ priedėlį, turintį visas darbui reikalingas jungtis,  su ekranu jungia vienas beveik nematomas laidas.

Kaina nuo: 

Meno režimas

The Frame“ atrodo įspūdingai net tada, kai išjungiate televizorių! Mat tuo metu, kai nevyksta transliacijos, ekrane rodomi meno kūriniai ir nuotraukų albumai. Jie niekada nepabosta, nes šalia bazines televizoriuje įdiegtos kolekcijos „Samsung“ taip pat siūlo „Samsung Art Store“ prenumeratą, kuri suteikia neribotą prieigą prie meno kolekcijų ir fotografijų – nuo klasikos iki šiuolaikinio meno.

Televizorius turi jutiklį, kuris automatiškai subalansuoja ekrano šviesumą ir atspalvį, kad jo apšvietimas atrodytų natūraliai. Todėl ir naktį, ir dieną vaizdą matysite tokį, koks jis ir turi būti. Išeinant iš namų „The Frame“ išjunginėti nereikia, nes jis taip pat turi judesio jutiklį: pats nustoja dirbti tada, kai patalpoje nieko nėra, ir vėl įsijungia jums sugrįžus.

QLED ekranas

Meno kūriniai „The Frame“ ekrane dar niekada neatrodė taip įspūdingai. Mat šių metų modelis buvo aprūpintas QLED matrica. Ji turi kvantinių taškų sluoksnį, sudarytą iš mikroskopinių silicio dalelių. Šios dalelės, patekusios į LED šviesos srautą, pačios ima švytėti, skleisdamos švarią raudoną, žalią ir mėlyną šviesą ir atkurdamos daugiau nei milijardą skirtingų atspalvių. Rodydamas šviesiausias scenas, šio televizoriaus ekranas sugeba sušvisti, gerokai viršydamas 1000 nitų šviesumą ir užtikrina įspūdingą HDR transliacijų kokybę.

COMMENTS