„Samsung“ šaldytuvai – visada šviežias maistas

„Samsung“ šaldytuvai – visada šviežias maistas

Ko reikia, kad šaldytuvas mums ilgai ir ištikimai tarnautų? Šioje apžvalgoje papasakosime apie du „Samsung“ šaldytuvus, kurie turi viską, ko gali prireikti mums ir mūsų šeimos nariams.


Šaldytuvas – vienas iš nedaugelio elektroninių įrenginių, kurį renkamės dešimtmečiui, o kartais ir gerokai ilgesniam laikui. Tinkamai parinktas modelis, atitinkantis visus mūsų poreikius, gali tarnauti ilgai ir ištikimai. Ko reikia šaldytuvui, kad jis ilgai nepasentų? Į šį klausimą jau daugelį metų sėkmingą atsakymą randa „Samsung“ inžinieriai ir dizaineriai. Prieš kelerius metus jų sukurti modeliai ir šiandien atrodo taip, tarsi ką tik būtų nuslinkę nuo gamyklos konvejerio. „Samsung“ prietaisų sėkmės priežastis – patikimų, laiko patikrintų technologijos ir naujų sprendimų derinys.

Šioje apžvalgoje TECHNORAMA pristato net du „Samsung“ šaldytuvų modelius. Tai RB5000 serijos įrenginys RB37J5240SS ir RB7000 serijos atstovas RB41J7235SR.

„Samsung“ šaldytuvų ypatybės

„Samsung RB37J5240SS“. Šis šaldytuvas turi apačioje sumontuotą šaldiklio skyrių. Įrenginys yra 201 cm aukščio, 59,5 cm pločio ir 67,5 cm gylio Naudingas tūris siekia 367 litrus (šaldiklio tūris – 98 litrai). Per parą šaldiklis gali užšaldyti iki 12 kg maisto produktų. RB37J5240SS suteikta A+ energijos efektyvumo klasė. Per metus įrenginys suvartoja 314 kWh elektros energijos.

„Samsung RB41J7235SR“. Šio šaldytuvo matmenys beveik nesiskiria nuo ką tik pristatyto modelio. Įrenginio aukštis siekia 201,7 cm, plotis – 59,5 cm, o gylis – 65 cm. Tačiau bendras naudingas tūris yra gerokai didesnis – net 410 litrų: šaldytuvo zona yra 280 litrų talpos, o šaldiklis – 130 litrų. Tai pavyko pasiekti panaudojant naujos kartos izoliacines medžiagas, leidusias dar labiau suploninti prietaiso sienelių ir durelių storį. Tokiu būdu pavyko atkovoti net 50 litrų papildomo naudingo tūrio! Per parą RB41J7235SR gali užšaldyti iki 14 kg maisto produktų. Įrenginiui suteikta A++ energijos efektyvumo klasė: jis suvartoja 288 kWh elektros energijos per metus.

 

Išskirtinė išvaizda

Abu „Samsung“ modeliai papuoš kiekvieną virtuvę. Įrenginiai išsiskiria šiam Korėjos gamintojui būdingu minimalistiniu dizainu. Durelės pagamintos iš šlifuoto metalo. Centre įmontuoti valdymo skydeliai, kuriuose reguliuojame šaldytuvo ir šaldiklio nustatymus.

RB41J7235SR šaldytuvo ir šaldiklio skyrių rankenos apšviestos subtilia melsva šviesa. Tuo tarpu RB37J5240SS atidarome naudodami rankenėles atstojančias į durelių šonus įleistas nišas.

 

Tylus darbas ir efektyvus vėsinimas

Tradiciniai šaldytuvų kompresoriai dirba su pertraukomis. Pakilus temperatūrai šaldytuvo viduje virš nustatytos ribos, jie triukšmingai įsijungia ir veikia tol, kol pasiekiamas numatytas vėsumo lygis. Tuo tarpu abu „Samsung“ modeliai aprūpinti naujos kartos nuolat veikiančiais skaitmeninio inverterio kompresoriais. Po visą šaldytuvo tūrį išsidėsčiusių daviklių dėka kompresoriai žino, tikslią temperatūrą kiekvieno skyriaus ir lentynėlės viduje.

Skaitmeninio inverterio kompresorius gali reaguoti į menkiausius temperatūros pokyčius didindami arba mažindami savo darbo greitį. Karštą dieną, dažnai atidarinėjant šaldytuvo dureles arba įdėjus į jį neatvėsusių maisto produktų, toks kompresorius pradeda veikti pilnu pajėgumu, o pasiekęs reikiamą temperatūrą, „numeta bėgį“ ir tiesiog palaiko vėsumo lygį, naudodamas labai mažai elektros energijos.

Skaitmeninio inverterio kompresorius veikia labai tyliai net tada, kai jam tenka suktis pilnu pajėgumu. Efektyvi temperatūros kontrolės sistema užtikrina, kad jam tai daryti tektų labai retai. Todėl kompresorius mažiau dėvisi, ir „Samsung“ jam suteikia net 10 metų garantiją.

„No Frost“ – nebus jokio šerkšno

Siekiant išnaudoti skaitmeninio inverterio kompresorių privalumus „Samsung“ šaldytuvai buvo apginkluoti „All-Around Cooling“ sistema. Ji pučia šalto oro srovę į skirtingas šaldytuvo ir šaldiklio zonas, išlygindama temperatūrą ir drėgnumo lygį visame įrenginio tūryje. Todėl šaldytuve nesikaupia vandens garų kondensatas ir nesiformuoja ledo kristalai, galintys pažeisti šaldytuvo mechanizmą ir gadinantys maisto produktus. Kadangi nėra šerkšno – tai įrenginio nereikia atšildyti. Galime būti ramūs, kad „Samsung“ visada dirbs visu pajėgumu, naudodamas mažiausią elektros energijos kiekį ir nereikalaudamas papildomos priežiūros.

Visada kokybiškas maistas

Galimybė tiksliai reguliuoti vėsinimo temperatūrą buvo panaudota kuriant zonas, pritaikytas optimaliam skirtingų maisto produktų saugojimui. RB37J5240SS ir RB41J7235SR šaldytuvo skyriuje rasime „Fresh Zone“ stalčių, kuris puikiai tinka mėsos ir žuvies produktams. Maistas niekada neperdrėgs bei neperdžiūs ir ilgai nepraras savo skoninių savybių. „Samsung“ šaldytuvuose tai pat rasime stalčių, skirtą vaisių ir daržovių laikymui.

Užteks vietos visiems produktams

„Samsung“ šaldytuvai nuo seno garsėja sugebėjimu pilnai išnaudoti menkiausius įrenginio kampelius. RB37J5240SS ir RB41J7235SR tęsia šią tradiciją. Šaldytuvų durelėse įmontuotos šešios didelės lentynėlės, kurias galima sudėlioti taip, kad jose tilptų kiek galima daugiau skirtingo dydžio maisto produktų.

Šaldytuvų lentynos pagamintos iš grūdinto stiklo, o „Fresh Zone“, daržovių bei šaldiklio stalčiai – iš permatomo plastiko. Tad reikiamus produktus rasime iš karto nevarstydami nereikalingų šaldytuvo skyrių.

Šaldiklio zonoje yra trys dideli stalčiai, kuriuose galėsime sutalpinti įvairaus dydžio maisto pakuotes. Jas lengva išimti, mat stalčius galima ištraukti iki pat galo. Reikalui esant, stalčių išimsime ir į jo vietą sudėsime didelius maisto gabalus.

 

Išvados

RB37J5240SS ir RB41J7235SR – išvaizdūs, talpūs, patogūs ir ekonomiški „Samsung“ šaldytuvai, kurie daugelį metų patikimai tarnaus mūsų virtuvėje. Įrenginiai puikiai išnaudoja skaitmeninio inverterio kompresorių galimybes. „All-Around Cooling“ sistema užtikrina pastovią temperatūrą šaldytuvo ir šaldiklio zonoje, užkirsdama kelią šerkšno formavimuisi ir sudarydama optimalias sąlygas skirtingų rūšių maisto produktų laikymui.

COMMENTS