Samsung RS68N8671SL: trijų durų šaldytuvas

Samsung RS68N8671SL: trijų durų šaldytuvas

Du šaldytuvai ir vienas šaldiklis. Sunku patikėti, bet „Samsung“ dizaineriams juos pavyko sutalpinti viename įrenginyje! Šis RS8000 serijos šaldytuvas leidžia tvarkingai išdėlioti ir lengvai rasti visus maisto produktus ir rūpinasi, kad jie būtų skanūs ir visada švieži.

„Samsung“ pasistengė, kad RS68N8671SL taptų tikra namų puošmena. Šis šaldytuvas idealiai telpa į virtuvės baldų nišą. Dėmesį patraukia solidi metalinė apdaila, glotnios ir aptakios formos. Plokščios šaldytuvo durys tampa jūsų virtuvės interjero tąsa. Tokia apdaila ne tik maloni akiai, ją labai lengva prižiūrėti.

Naujausia kaina nuo:

Samsung RS68N8671SL“ – tikras milžinas. Grynoji šio įrenginio talpa siekia net 604 l (bendras tūris – 655 l). Vien ko vertas kairėje pusėje esantis milžiniškas šaldiklis! Jis užima net 210 l, todėl čia lengvai tilps neįtikėtinai daug maisto atsargų, skirtų ilgalaikiam saugojimui.

Šaldytuvo zona yra labai patogiai padalyta į dvi dalis. Todėl norint įdėti ar išimti maisto produktus, jums nebereikia varstyti visos erdvės.

Valdymo skydelis su sensoriniais mygtukais paslėptas už šaldytuvo durų

Dviguba vėsinimo sistema

RS68N8671SL aprūpintas Twin Cooling Plus“ sistema, kuri padalina įrenginį į dvi vertikaliai išdėstytas autonomines šaldiklio ir šaldytuvo zonas. Nepriklausomai vienas nuo kito dirbantys garintuvai ir vėsinimo įranga garantuoja optimalią abiejų zonų temperatūrą bei drėgmę, todėl skirtingų produktų kvapai nesusimaišo, o maistas išlieka šviežias net du kartus ilgiau!

Dėl „Twin Cooling Plus“ sistemos skirtingų produktų kvapai nesusimaišo, o maistas išlieka šviežias net du kartus ilgiau!

Šaldytuvo skyriuje aptikome daug metalinių elementų. Jie ne tik gražiai atrodo, bet ir atlieka svarbią funkciją. Ant galinės sienelės sumontuota metalinė šaldymo plokštė „Twin & Metal Cooling“ išlaiko maistą šviežią net dažnai atidarinėjant duris. Metalinis šaldymo kanalas galinėje sienelėje padeda išlaikyti pastovią vidinę temperatūrą. Jis sulaiko šaltį ir neleidžia orui sušilti, todėl uždarius šaldytuvą prarastas šaltis greitai atstatomas.

„Twin & Metal Cooling“ plokštė padeda labai greitai atvėsinti orą ir sumažina šalčio nuostolius, atsirandančius dažnai varstant šaldytuvo duris

Nepriekaištingas šviežumas

Tikslus ir pastovus temperatūros valdymas, kuriuo užsiima „Precise Chef Cooling“ technologija ir „Samsung Digital Inverter“ kompresorius, suteikia galimybę išvengti didesnių temperatūrinių svyravimų.

Atvėsintas oras tolygiai pasiskirsto po visas šaldytuvo zonas. Menki temperatūros skirtumai neleidžia kauptis kondensatui ir nesudaro sąlygų maisto produktų struktūrą pažeidžiančiam šerkšnui. Be to, tolygus temperatūros palaikymas gerokai mažiau apkrauna vėsinimo sistemą, leidžia jai dirbti optimaliu režimu ir gerokai padidina įrenginio ilgaamžiškumą.

„Samsung“ stalčiuose ir lentynėlėse lengvai rasite skirtingo dydžio pakuotėms

Šaldytuvas pritaikytas jums!

Dėl „Twin Cooling Plus“ sistemos „Samsung RS68N8671SL“ lengvai prisitaiko prie jūsų poreikių. Už trečiųjų durelių esanti, „FlexZone“ vardu praminta apatinė šaldytuvo skyriaus dalis su dviem permatomais stalčiais ir ištraukiama lentynėle gali dirbti vienu iš keturių temperatūrinių režimų. Reikiamą režimą pasirinksite šaldytuvo zonos viršuje pasislėpusiame valdymo skydelyje su sensoriniais mygtukais.

Keisdama temperatūrą „FlexZone“ vienu mygtuko spustelėjimu iš standartinio šaldytuvo pavirsta šviežios mėsos ir žuvies laikymui pritaikyta „nuline“ zona (0 °C), gėrimų saugykla (1 °C) ar vaisių ir daržovių sandėliuku (3 °C).

„Flexizone“ leidžia pasirinkti vieną iš keturių temperatūrinių režimų

Išvados

Samsung RS68N8671SL“ – išskirtinio dizaino ir neeiliniais sugebėjimais apdovanotas šaldytuvas. Jis pasižymi ypač didele talpa bei turi gerai apgalvotą lentynėlių ir stalčių sistemą.

„Twin Cooling Plus“ technologija atskiria šaldiklio ir šaldytuvo zonas, rūpinasi tolygiu šalčio paskirstymu visoje erdvėje, padeda išvengti šerkšno, taupo elektros energiją ir užtikrina lankstų skirtingų įrenginio zonų darbą.

Šis šaldytuvas skirtas tiems, kurie rūpinasi savo maisto kokybe! Apatinę šaldytuvo zonos dalį užimantis „FlexiZone“ skyrius leidžia parinkti skirtingiems maisto produktams geriausiai tinkantį temperatūrinį režimą.

Šaldiklio duryse sumontuotas kompaktiškas vandens ir ledo automatas

COMMENTS