SAMSUNG RH57H90507F/EO: naujasis „Samsung“ milžinas

SAMSUNG RH57H90507F/EO: naujasis „Samsung“ milžinas

Kas gali būti geriau už „Samsung“ šaldytuvą? Tik dviduris amerikietiškojo stiliaus „Samsung“ šaldytuvas! Šis 570 litrų milžinas turi viską, apie ką galėtų pasvajoti namų šeimininkas.

Tai­ bent gražuolis! Apie „Samsung RH57H90507F/EO“ norisi kalbėti žodžiais, ku­riuos dažnai vartoja apie automobilius rašantys žurnalistai. Pažvelgus į kokybiškiausias medžiagas, kurios buvo naudojamos gaminant šį šaldytuvą, ir susipažinus su nepriekaištinga surinkimo kokybe, galvoje sukasi „Rolls-Royce“, „Bentley“ ir „Maybach“ vardai. Tai solidus, aukštos kokybės įrenginys, kuris turi tik vieną tikslą – tenkinti savo šeimininko įgeidžius.

SAMSUNG RH57H90507F_2

Šaldytuvo zona padalinta į dvi dalis, į kurias patogiai sudėsime rečiau ir dažniau naudojamus maisto produktus

Šaldytuvo konstrukcija

Dviduris „Samsung“ šaldytuvas yra 1,77 m aukščio ir 91,2 cm pločio. Prietaiso kairėje įtaisytas šaldiklio skyrius. Jo duryse įmontuotas ledo kubelių gaminimo įrenginys, virš kurio švyti valdymo skydelis. Dešinėje, už platesnių durų, slepiasi 402 l talpos šaldytuvo zona.

Korpusas pagamintas iš nerūdijančiojo plie­no, jis traukia ne dulkes ir nešvarumus, bet mūsų žvilgsnius – šis šaldytuvas visada bus virtuvės lankytojų dėmesio centre.

A+ energijos efektyvumo klasės prietaisas turi ilgaamžį ir mažai elektros energijos vartojantį „Digital Inverter“ kompresorių. Per parą šaldytuvas gali atvėsinti net 13 kilogramų maisto produktų. Jis skleidžia vos 39 decibelų triukšmą, kurio praktiškai neįmanoma išgirsti namų šurmulyje.

SAMSUNG RH57H90507F_11

Paspaudę ledo ir vandens dozatoriaus mygtuką, galime įsipilti atšaldyto filtruoto vandens, įsidėti ledo kubelių ar susmulkinto ledo gabalėlių

Daugiau jokio šerkšno!

Įsivaizduokime, kiek tektų paplušėti bandant atitirpdyti tokį milžiną! Laimei, to daryti niekada nereikės. Mat „Samsung“ „apginkluotas“ efektyvia bešerkšne šaldymo sistema. Kiekvienoje lentynoje įrengta savarankiška vėdinimo sistema, palaikanti pastovią ir tolygią temperatūrą. Metalu padengtas vidinis durelių paviršius greitai paskirsto šaltį po visą šaldytuvo tūrį.

SAMSUNG RH57H90507F_3

Ne tik dviduris, bet ir dvisluoksnis!

Samsung RH57H90507F/EO“ šaldytuvo skyrius padalytas į dvi dalis. Vidinėje zonoje, pavadintoje „InnerCase“ vardu, laikome rečiau vartojamus maisto produktus. Čia įmontuota sulenkiama lentyna leidžia sutalpinti įvairaus dydžio ir formos maisto produktus.

Išorinis šaldytuvo sluoksnis „Show­Case“ sumontuotas durų rėme. Čia įstatytuose stalčiuose esantys dažnai vartojami maisto produktai ir buteliai yra pasiekiami iš abiejų durų pusių. Norint juos išimti pakanka praverti išorinę korpuso plokštumą, nevarstant visų durų. Iš permatomo plastiko pagaminti stalčiai įstatyti į išsitraukiamus bėgelius. Juos galima lengvai ištraukti arba išimti, nešildant šaldytuvo vidaus.

SAMSUNG RH57H90507F_0

COMMENTS