Samsung RF56J9041SR: tai bent gražuolis!

Samsung RF56J9041SR: tai bent gražuolis!


Naujausia kaina: 2100.00

Sunku patikėti, kad didelis daiktas gali būti toks grakštus ir rafinuotas! „Samsung“ dizaineriai padirbėjo iš peties ir sukūrė ne tik stilingą, bet ir labai praktišką šaldytuvą.

Vadinti šį „Chief Collection“ serijos šaldytuvą buitiniu prietaisu mums neleidžia sąžinė. Tai meno kūrinys, kuriame techniniai sprendimai organiškai susilieja su estetikos ir ergonomijos elementais. Vien žiūrėti į jį – vienas malonumas, tačiau šimtą kartų labiau norisi šį šaldytuvą turėti savo namuose ir naudoti kiekvieną dieną.


Šaldytuvo konstrukcija

RF56J9041SR vertas išskirtinės virtuvės. Šio milžino talpa – net 564 litrai. Tai amerikietiško tipo šaldytuvas, turintis ketverias į skirtingas puses atsiveriančias dureles. Šaldytuvo korpusas pagamintas iš šlifuoto metalo. Jis puikiai atrodo, jį malonu liesti ir lengva prižiūrėti. Kairėje durelių pusėje įstatytas  filtrą turintis vandens dalytuvas ir valdymo skydelis.

„Samsung“ šaldytuvui panaudota triguba „Triple Cooling“ šaldymo sistema. Ji savarankiškai kontroliuoja temperatūrą, oro drėgnumą bei vėdinimą trijose skirtingose įrenginio zonose, apie kurias papasakosime šiek tiek vėliau. Vidinę korpuso sienelę dengia metalo plokštė. Ji greitai paskirto šaltį visame tūryje ir palaiko vienodą temperatūrą.

Įrenginyje įmontuotas skaitmeninio inverterio kompresorius, kuris dirba visą laiką, akimirksniu reaguodamas į menkiausius mikroklimato pokyčius, parinkdamas vieną iš septynių intensyvumo lygių. Todėl šaldytuve niekada nesikaupia šerkšnas. Kompresoriaus konstrukcija labai patikima ir ilgaamžė – šiam elementui suteikiama net 10 metų garantija. Be to, jis dirba tyliai ir naudoja gerokai mažiau elektros energijos.

Šaldytuvo zonos

Pravėrus viršutines šaldytuvo dureles prieš mūsų akis atsiveria įspūdingo dydžio šaldytuvo zona. Lentynėlės užima visą įrenginio plotį, todėl čia nesunkiai sutalpinsime bet kokio dydžio ir formos indus. Kiekviena lentyna padalyta į dvi nepriklausomas dalis, todėl yra galimybė jas pakabinti skirtingame aukštyje. Zonos viduryje kabo dviejų padėčių lentynėlė, kurią galima ištraukti ir įstumti atgal, kad atsirastų daugiau vietos didesniems buteliams bei pakuotėms.

Šaldytuvo durelėse telpa net dvi butelių eilės

Pamatę, kiek vietos yra šaldytuve, dar labiau nustembame žvilgtelėję į dureles. Jų apačioje puikuojasi plati „Easy Big Door Bin“ lentyna, kurioje lengvai telpa ne tik dvi butelių eilės, bet ir kiti dideli daiktai. Šaldytuvo zonos apačioje puikuojasi du reguliuojamo mikroklimato „EZ-Fresh zone“ stalčiai, puikiai pritaikyti vaisiams ir daržovėms laikyti.

Apatinė šaldytuvo dalis padalyta į dvi izoliuotas dalis. Vienoje nuolat palaikoma ypač žema temperatūra, o kitoje įrengta trečioji zona, pavadinta „Cool Select zone+“ vardu. Ji lanksčiai prisitaiko prie skirtingiems maisto produktams reikalingų sąlygų. Parenkant vieną iš keturių darbo režimų, šį dešinėje pusėje esantį skyrių galima paversti papildomu šaldikliu, šaldytuvu arba izoliuota kamera, kurioje bus palaikoma švelni -5 °C temperatūra.

„Cool Select zone+“ temperatūrą galima keisti atsižvelgiant į savo poreikius (nuo +2 °C iki –23 °C)

COMMENTS