Samsung Q7C: įspūdingas QLED televizorius

Samsung Q7C: įspūdingas QLED televizorius


Naujausia kaina nuo: €

Šio „Samsung“ televizoriaus QLED ekranas su kvantinių taškų sluoksniu sugeba parodyti net milijardą atspalvių! Vaizdas toks natūralus, kad gali pasirodyti, jog žiūrime pro langą, o ne į televizoriaus ekraną.

„Samsung Q7C“ seriją sudaro trys modeliai, turintys lenktus 55 (140 cm), 65 (165 cm) ir 75 (190 cm) colių įstrižainės ekranus, kurie rodo ypač tikrovišką 4K raiškos (3840 x 2160 taškų) vaizdą.

„Samsung Q7C“ puikiai atrodo! Grakštus, bet tvirtas stovas ir labai plonas ekrano rėmelis suteikia įrenginiui papildomo grakštumo. Galinė korpuso sienelė pagaminta iš vientiso plastiko lakšto. Čia nėra jokių lizdų, kurie galėtų sugadinti bendrą vaizdą. Net maitinimo kabelis paslėptas stovo viduje! Visi televizoriui reikalingi lizdai yra iškelti į atskirą „One Connect Box“ priedėlį, kurį su televizoriumi jungia plonytis, beveik nematomas 5 m ilgio optinis laidas. Priedėlyje įdiegta „Q Smart TV“ išmaniosios televizijos platforma. Ji išmoko naujų naudingų triukų. Pavyzdžiui, televizorius dabar moka atpažinti laidų metu grojamas dainas, leidžia jas išsaugoti ir groti vėliau, naudojant „Spotify“.

Televizoriaus pultelis pagamintas iš metalo. Ant jo matyti vos keli valdymo mygtukai. Tačiau juo galima valdyti ne tik televizorių, bet ir kitus prie televizoriaus prijungtus ir „Samsung“ ryšio technologiją palaikančius įrenginius.

Naudojant naują „Samsung“ tvirtinimo sistemą, Q7C visiškai priglunda prie sienos

Tobulas vaizdas

QLED ekranas – tikras deimantas „Samsung“ televizoriaus karūnoje. Jame naudojama kvantinių taškų technologija leido gamintojui pasiekti rekordinį 1500 nitų šviesumą. Žvelgiant į šviesiausias vaizdo vietas neretai norisi prisimerkti. Kvantiniai taškai taip pat leidžia išgauti tobulus atspalvius. Spalvų gama 100 proc. atitinka DCI-P3 standartą, o tai reiškia, kad Q7C serijos televizoriaus rodomas vaizdas atrodo lygiai taip, kaip jį sumanė filmų kūrėjai.

Televizoriaus ekranas puikiai atkuria juodos spalvos atspalvius ir šviesiausias kadro vietas

Q7C lengvai įveikia 1000 nitų šviesumo barjerą, kuris reikalingas tam, kad būtų galima visu gražumu mėgautis aukšto dinaminio diapazono (HDR) transliacijomis. Jų metu ekranas išryškina juodų ir baltų atspalvių skirtumus. Spalvinis detalumas sukuria kone trimatės erdvės efektą.

Naujos kartos kvantinių taškų technologija leido „Samsung“ padidinti ekrano matymo kampą net 25 proc. Todėl žiūrint į televizorių iš šono vaizdas išlieka toks pat ryškus, kontrastingas ir pasižymi sodriomis spalvomis. Be to, Q7C ekranas labai gerai perteikia judančius vaizdus.

COMMENTS