Samsung Q60R: Universaliausia QLED serija

Samsung Q60R: Universaliausia QLED serija

Jei jūsų kas nors paklaus, kokį televizorių pasirinkti virtuvei, vaikų kambariui ar namų kino teatrui – atsakykite „Samsung Q60R“. Tikrai neprašausite! Gamintojas siūlo net penkis skirtingų dydžių modelius.

Apie kokio dydžio televizorių svajojate? Apie „nedidelį“ 43 colių monitoriaus pakaitalą, o gal apie dvimetrinį 82 colių monstrą? Q60R patenkins abu jūsų norus ir dar pasiūlys tris tarpinius 49, 55 ir 65 colių įstrižainės variantus. Atrodo, kad „Samsung“ nusprendė su šia televizorių serija užkariauti visą pasaulį, nes pasiūlė ne tik skirtingus ekrano dydžius, bet ir labai patrauklią kainą ir, aišku, QLED vaizdo kokybę.

Samsung Q60R“ nėra itin plonas, tačiau jo ekraną juosia siauras rėmelis. Q60R korpusas pagamintas iš plastiko, jis stovi ant dviejų kraštuose tvirtinamų kojelių, todėl išsirinkus didesnės įstrižainės modelį teks papildomai apsirūpinti plačia spintele arba tiesiog pakabinti šį televizorių ant sienos.

Kaina nuo: 

QLED ekranas

Siekiant išsaugoti patrauklią kainą foninio apšvietimo elementai buvo sumontuoti ekrano kraštuose. Dėl ekrane esančio kvantinio taškų sluoksnio taškeliai šviečia labai ryškiai ir lenkia įprastų LED televizorių pasiekimus šioje srityje 2-3 kartus. Didelis šviesumas pravers stebint aukšto dinaminio diapazono (HDR) transliacijas. Todėl naujieji „Samsung“ televizoriai palaiko HDR, HDR+ ir HLG standartus.

Mažieji Q60R modeliai turi 50 Hz dažniu veikiančius ekranus, o pradedant nuo 55 colių įstrižainės jų dažnis padvigubėja iki 100 Hz. Toks sprendimas užtikrina dar sklandesnį ir tolygesnį judančio vaizdo atkūrimą.

„Quantum 4K“ procesorius gerai susitvarko su mažesnės raiškos vaizdo įrašų ir srautinių transliacijų adaptavimu 4K ekranui. Jis atkuria trūkstamas detales bei išryškina vienspalvių elementų kontūrus. 

Išmaniosios funkcijos

Samsung Q60R“ įdiegta TIZEN 5.0 operacinė. Ji palaiko „AirPlay 2“ technologiją, leidžiančią  į TV ekraną perduoti vaizdą iš „iPhone, „iPad“ ir „Macbook“. Be to, yra galimybė naudotis „Apple“ parduotuvėje įsigytų filmų biblioteka.

„Samsung“ nepamiršo ir „Ambient Mode“ – režimo, kuris leidžia televizoriui dar geriau susilieti su aplinka. Tuo metu, kai televizoriaus nenaudojate, jo ekrane gali būti rodomi paveikslai, nuotraukos arba fonai, atkartojantys jūsų kambario sienų spalvą bei raštą.

COMMENTS