Samsung POWERstick PRO VS8000: galinga elektrinė šluota

Samsung POWERstick PRO VS8000: galinga elektrinė šluota

Samsung POWERstick PRO“ atrodo taip, tarsi būtų atkeliavusi iš „Žvaigždžių karų“. Tačiau tai – ne lazerinis šautuvas, o galingas rankinis dulkių siurblys!  Ši elektrinė šluota – galingas ginklas, kovojantis už absoliučią švarą jūsų namuose.

Šiais laikais, kai bemaž visos elektrinės šluotos atrodo taip, tarsi būtų pagamintos viename fabrike, „Samsung POWERstick PRO“ maloniai stebina išskirtiniu dizainu. Ši šluota – plona ir elegantiška. Paėmę prietaisą į rankas iš karto įsitikinome, kad forma atitinka turinį. „POWERstick PRO“ pagaminta panaudojant metalinę konstrukciją. Ji labai tvirta, lengva ir gerai subalansuota.

Maži gabaritai ir niekur kitur nematyta dalių komponuotė buvo parinkti neatsitiktinai. „POWERstick PRO“ tiesiog prilimpa prie rankos ir tampa jos tęsiniu. Su šiuo 2,95 kg sveriančiu prietaisu lengvai išvalysite grindis, kilimines dangas, automobilio saloną ir pasieksite sunkiai prieinamus kampelius. Darbo metu jūsų judesių nevaržys jokie laidai ir galėsite nenustodami stebėtis galia, su kuria šis dulkių siurblys naikina jo kelią pastojančius nešvarumus.

Naujausia kaina: 

Ypač lengvas valymas

Apie „POWERstick PRO“ konstrukciją galėtume kalbėti visą dieną. Su šia elektrine šluota jums nebereikės keliaklupsčiauti prieš dulkes! Vienas mygtuko spustelėjimas ir jos korpusus ties rankena perlinksta 50° kampu tam, kad be jokio vargo pasiektumėte po ypač žemais baldais esančias vietas.

„Samsung“ dizaineriai pasirūpino, kad „POWERstick PRO“ būtų lengva prižiūrėti. Šis siurblys aprūpintas „Easy Clean“ technologija, todėl norėdami ištuštinti bakelį, kuriame kaupiasi nešvarumai, tiesiog patraukiate svirtį ir išberiate surinktą turinį. Be to, prietaisas turi „Easy Clean“ šepetį, kurį paprasta visiškai atjungti nuo būgno, o tada – greitai išvalyti.

Rekordinė siurbimo galia!

Naujasis „Samsung“ dulkių siurblys aprūpintas ciklonine sistema, kuri išlaiko vienodą pajėgumą viso siurbimo metu. Ją sukantis inverterinis variklis sukelia sūkurį. Čia oras juda greičiau nei viesulo metu. Taip pasiekiama rekordinė 150 W siurbimo galia. Tokios neturi nė viena kita elektrinė šluota pasaulyje!

Tačiau vien brutalios jėgos siurbliui nepakanka, todėl cikloninei sistemai talkina išmanios konstrukcijos motorizuotas šepetys. Valydami grindis ir kilimines dangas jo voleliai juda į priešingas puses 2500 sūkių per minutę greičiu, nukreipdami trupunius, dulkes ir kitus nešvarumus tiesiai į siurblio vamzdį.

Ant volelių esantys šepečiai labai giliai įsismelkia į kiliminės dangos paviršių. Jie išdėstyti tokiu būdu, kad ant jų nepriliptų surinkti gyvūnų plaukai. Šepetys turi lanksčią galvutę, todėl įveikia posūkius lengvai ir greitai it koks sportinis automobilis.

POWERstick PRO“ valo ne tik grindis, kilimines dangas ar minkštus baldų paviršius, bet ir orą. Šiame dulkių siurblyje sumontuotas HEPA filtras sulaiko net 99,9 proc. smulkių dulkelių, kad valant jos nepatektų atgal į aplinką. Todėl baigus tvarkyti kambarį pasidaro lengviau kvėpuoti ir sumažėja alerginių reakcijų tikimybė!

Vienas siurblys – visiems gyvenimo atvejams

Vis daugiau žmonių renkasi elektrines šluotas ir naudoja jas kaip pagrindinį namų dulkių siurblį. Pažiūrėjus į „POWERstick PRO“ priedų komplektą tampa aišku, kad šis prietaisas lengvai patenkins visus vartotojų lūkesčius. Mat šluota turi net penkis antgalius, skirtus skirtingiems namų darbams:

  • „Soft Action Brush“ šepetys puikiai tinka kietiems grindų paviršiams valyti.
  • Su motorizuotas mini antgaliu lengvai išsiurbsite baldus ar automobilių saloną. Bandymų metu įsitikinome, kad šis įrankis ypač efektyviai šalina gyvūnų plaukus.
  • Siauras ištraukiamas antgalis išvalys baldų tarpus ir kitas sunkiai prieinamas vietas.
  • Kombinuotas šepetys – pritaikytas sudėtingos formos daiktams ir konstrukcijoms, pavyzdžiui, stalams ar langų rėmams.
  • Lanksčioji jungtis prailgina šepečio vamzdį, pasiekia aukštai esančias plokštumas bei leidžia jas valyti bet kokiu kampu.

Ilgai laikanti baterija

POWERstick PRO“ elektrinė šluota aprūpinta talpia 32,4 V ličio jonų baterija. Jos įkrovos pakanka net iki 40 minučių trukmės valymui. Šis akumuliatorius yra labai ilgaamžis ir sukonstruotas taip, kad atlaikytų net 500 krovimo ciklų, išsaugodamas 80 proc. pradinės talpos.

Išsikrovusią bateriją galima išimti ir pakeisti pilna. „Samsung“ siūlo atsarginį akumuliatorių, kurį įsigiję tvardymo laiką prailginsite net iki 80 minučių. Šis pasiūlymas ypač pravers, jei turite didelius namus.

Išvados

„Samsung“ nesikuklina ir „POWERstick PRO VS8000“ modelį vadina geriausiu dulkių siurbliu pasaulyje. Atlikę daugiadienius šio įrenginio testus galime pasakyti, kad šiuose žodžiuose yra nemažai tiesos! Valydami savo namus su „POWERstick PRO“ greitai pamiršite, ką reiškia nuolatinis lankstymasis, kova su prie šepečio priskretusiais plaukais ar nesibaigiantis braukymas per tą pačią grindų vietą, bandant susiurbti nepaklusnius trupinius.

Pagyvenus su „POWERstick PRO“ prie savo senojo dulkių siurblio sugrįžti jau nebesinori. Mūsų simpatijas užkariavo ir įspūdinga cikloninės sistemos siurbimo galia, ir ergonomiška konstrukcija, ir universalus priedų rinkinys.

 

 

COMMENTS