Samsung POWERbot VR20K9350WK: dulkių siurblys-robotas, valdomas „Wi-Fi“ ryšiu

Samsung POWERbot VR20K9350WK: dulkių siurblys-robotas, valdomas „Wi-Fi“ ryšiu

„POWERbot“ serijos robotai užkariavo mūsų širdis prieš kelerius metus. Iš naujos kartos „Samsung“ dulkių siurblių tikėjomės kažko ypatingo, tačiau tai, ką išvydome, pralenkė pačias drąsiausias mūsų prognozes.

Naujasis „Samsung POWERbot“ modelis atrodo taip pat įspūdingai kaip ir jo pirmtakas. Jis labiau primena fantastinių filmų herojų nei įprastą dulkių siurblį. Nors dydžiu „POWERbot“ nedaug skiriasi nuo konkurentų, tačiau juos siur­bimo galia lenkia net 70 kartų!

Prietaise įdiegtas ilgaamžis inverterinis variklis, „CycloneForce“ cikloninė siurbimo sistema nukreipia dulkes į gerai izoliuotą vidinę kamerą, todėl darbo metu nesikemša filtrai ir nesumažėja siurbimo galia.

POWERbot“ puikiai valo medines, keramines ir kilimines dangas. Variklį turintis 311 milimetrų pločio šepetys surenka priskretusius nešvarumus bei gyvūnų plaukus.

POWERbot_3

Protinga navigacijos sistema

Dulkių siurblio nereikia apmokyti. Važinėdamas po kambarius, jis sukuria detalų patalpų žemėlapį. Dėl iš jutiklių ir skaitmeninės vaizdo kameros sudarytos „FullView Sensor“ sistemos robotas gerai orientuojasi aplinkoje ir tiesiog „nardo“ tarp stalų ir kėdžių kojų. Švaros sargas taip pat analizuoja grindų užterštumo lygį, skirdamas daugiau dėmesio nešvariausioms patalpos vietoms bei pasieniams.

Vietą, kurios valyti nereikia, galime atriboti, naudodami specialų belaidį elektroninį švyturėlį „Virtual Guard“. Švyturėlis maitinamas dviem D tipo elementais, todėl jam prijungti nereikia jokių papildomų laidų.

POWERBOT_2

Patogus valdymas

Svarbiausia mus aiktelėti privertusi naujovė – galimybė valdyti robotą „Wi-Fi“ ryšiu, naudojant išmaniajam telefonui skirtą programėlę. Joje įdiegta „Select & Go“ funkcija leidžia išvalyti bet kokią patalpą vienu spustelėjimu, tiesiog pasirenkant namų plane pavaizduotus kambarius. Naudodamas „Wi-Fi“ ryšį robotas prisijungia prie interneto, todėl jam galime įsakinėti ne tik namuose, bet ir būdami darbe ar kelionėje.

COMMENTS