Samsung NV75J7570RS: Tokios orkaitės Jūs dar nematėte!

Samsung NV75J7570RS: Tokios orkaitės Jūs dar nematėte!


Naujausia kaina: €

Visi „Samsung“ įrenginiai – telefonai, televizoriau, buitinė technika – turi kažką tokio, ko neturi kiti. Jie privalo būti „kiečiausi“ pasaulyje! „Samsung NV75J7570RS “ įmontuojama orkaitė – ne išimtis. Ji maža išorėje, bet labai didelė viduje! Dažnai pasitaiko, kad norime paruošti kelis skirtingus patiekalus, ir vienos orkaitės virtuvėje tiesiog nebepakanka. Tokiais atvejais į pagalbą atskuba naujojoje „Samsung“ orkaitėje įdiegta „Dual Cook+“ technologija. Ji leidžia vienu metu viename įrenginyje gaminti kelis skirtingus patiekalus, nes viršutinė ir apatinė kepimo zonos veikia nepriklausomai viena nuo kitos.

„Dual Cook+“ suteikia galimybę kepimo zonose parinkti skirtingą temperatūrą bei kepimo laiką. Kepimo zonas vieną nuo kitos atskiria specialus skirtukas, todėl mums nereikia bijoti, kad skirtingų maisto produktų kvapai susimaišys.

Su „Dual Cook+“ sistema taip pat lengvai paruošime labai didelius patiekalus. Ištraukus skirtuką abi zonos pradeda veikti drauge ir pasirūpina, kad maistas tolygiai iškeptų.

Bandymų metu įsitikinome, kad „Dual Cook+“  padeda gerokai sumažinti elektros energijos sąskaitą. „Samsung NV75J7570RS“ greitai įkaista, vieno kepimo metu paruošia iš karto du patiekalus ir daro tai daug greičiau už tradicinius konkurentus. Be to, nedideles maisto porcijas galima kepti įjungiant tik vieną iš dviejų kepimo zonų.

„Samsung“ orkaitė puikiai atrodo. Ji turi patogų mėlyna spalva švytintį valdymo skydelį. Čia valdome maisto gaminimo temperatūrą ir laiką. NV75J7570RS aprūpinta pirolitine valymo sistema. Ji nereikalauja varginamo orkaitės šveitimo. Orkaitės ertmė įkaitinama iki labai aukštos temperatūros, todėl visi riebalai ir maisto likučiai sudega.

COMMENTS