Samsung NV66M3531BS: dvi orkaitės – vienoje!

Samsung NV66M3531BS: dvi orkaitės – vienoje!

„Samsung“ buitinę techniką žino kiekvienas! TECHNORAMOS pirkėjai ją vertina dėl puikaus dizaino, ilgaamžiškumo ir patogaus valdymo. Naujoji įmontuojama orkaitė „Samsung NV66M3531BS“ turi dar vieną svarbų privalumą. Šis įrenginys aprūpintas „Dual Cook“ funkcija, todėl gali vienu metu gaminti du visai skirtingus patiekalus!

Naujausia kaina:

„Dual Cook“: dvi orkaitės vienoje!

Dažnai pasitaiko, kad norite paruošti kelis skirtingus patiekalus, ir vienos orkaitės virtuvėje nebepakanka. Tokiais atvejais į pagalbą atskuba „Samsung“ sukurta „Dual Cook“ technologija. Ji padalija orkaitę į dvi kepimo zonas, kurios veikia nepriklausomai viena nuo kitos bei leidžia vienu metu gaminti kelis skirtingus patiekalus.

„Dual Cook“ temperatūros režimai

Samsung NV66M3531BS“ suteikia galimybę kepimo zonose parinkti skirtingą temperatūrą bei kepimo laiką. Kepimo zonas vieną nuo kitos izoliuoja specialus „ Dual Cook“ skirtukas, todėl jums nereikia bijoti, kad susimaišys skirtingų maisto produktų kvapai:

Telpa net patys didžiausi patiekalai!

Su šia „Samsung“ 66 l talpos orkaite taip pat lengvai paruošite labai didelio formato patiekalus. Ištraukus „Dual Cook“ skirtuką abi zonos pradeda veikti drauge ir rūpinasi, kad maistas tolygiai iškeptų. Į NV66M3531BS lengvai tilps ir pyragas, ir kepsniai, ir net šventinis 14 kg kalakutas!

Ekonomiškas darbas

Bandymų metu įsitikinome, kad „Dual Cook“ technogija leidžia gerokai sumažinti elektros energijos sąnaudas:
– Orkaitė labai greitai įkaista;
– Ji sugeba gaminti du skirtingus patiekalus ir daro tai greičiau už tradicinius modelius;
– Ruošiant nedideles maisto porcijas, galima naudoti tik vieną iš dviejų kepimo zonų, o kitą visiškai atjungti.

Lengvas valymas

Prižiūrėti „Samsung NV66M3531BS“ labai paprasta. Mat ji naudoja net du efektyvius valymo būdus:
– Katalitinis valymas. Orkaitei įkaitus iki 220 °C temperatūros suaktyvėja katalitinė sienelių danga. Ji oksiduoja maisto ruošos metu užtrykštančius nešvarumus ir palaiko paviršiaus švarą.
– Valymas garais „Steam Clean“. Šis metodas praverčia, kai norite išvalyti stipriai priskretusius maisto ir riebalų likučius. Valymo metu nedidelis vandens kiekis orkaitės viduje yra paverčiamas karštais garais. Nešvarumai atkimba nuo sienelių, todėl juos daug lengviau nuvalyti.

COMMENTS