Samsung MU6402: geriausia vaizdo kokybė už prieinamą kainą

Samsung MU6402: geriausia vaizdo kokybė už prieinamą kainą


Naujausia kaina nuo: €

Šiais metais „Samsung“ visus nustebino pristatydama naujos kartos QLED televizorius. Tačiau tai, ką Korėjos inžinieriams pavyko pasiekti kuriant vidutinės klasės įrenginius, yra ne mažiau įspūdinga. Tuo įsitikinome išbandę naujuosius „Samsung MU6402“ modelius.

Televizorių technologijos tobulėja ne dienomis, o valandomis! Tas galimybes, kurias šiandien demonstruoja palyginti nebrangios MU6402 serijos atstovai, dar visai neseniai buvo tik pačių kiečiausių „flagmanų“ prerogatyva. Kuo gi ypatingi naujieji „Samsung“ televizoriai?

„Active Crystal Colour“ ekranas rodo sodrų ir kontrastingą vaizdą

Įspūdingas vaizdas

4K raiška pamažu tapo naujuoju televizorių ekranų standartu. Tačiau kadro detalumas – tai tik vienas iš kokybiško vaizdo elementų. Ne mažiau svarbu, kaip ekranas atkuria spalvas. Šioje rungtyje „Samsung MU6402“ pasirodė išties įspūdingai. Mūsų išbandytuose MU serijos televizoriuose naudojama „Active Crystal Colour“ technologija leidžia perteikti tikslius ir natūralius atspalvius. Sodrūs pustoniai atskleidžia mums tas vaizdo vietas, kurios anksčiau susiliedavo į vientisą foną.

Naujųjų ekranų privalumai visu gražumu atsiskleidžia, kai juose matome prieblandoje ar saulėtą dieną nufilmuotus vaizdus. Ypač kai jų transliacijoms naudojamas aukšto dinaminio diapazono (HDR) standartas.

Telefone įdiegta „Smart View“ programėlė į televizoriaus ekraną perduoda filmukus, muziką ir nuotraukas bei atstoja tradicinį valdymo pultelį

Išmanioji televizija

„Samsung MU6402“ „apginkluotas“ TIZEN operacinės sistemos versija su naujausia 2017 m. „Smart Hub“ valdymo aplinka. Ji prisitaiko prie vartotojo poreikių ir pateikia informaciją tada, kai jos reikia. Pavyzdžiui, sporto mėgėjai gauna pranešimus apie artėjančią rungtynių transliaciją.

Televizorius automatiškai atpažįsta prie jo prijungtus prietaisus ir pateikia jų pavadinimus įrenginių sąraše. Visas funkcijas ir įdiegtas programėlės kontroliuojame patogiu „One Remote“ pulteliu, kuriame įmontuotas mikrofonas leidžia valdyti televizorių balso komandomis.

Patobulinta „Smart View“ programėlė užtikrina glaudų televizoriaus ir mobiliųjų įrenginių bendradarbiavimą. Galime į didelį ekraną transliuoti filmus, nuotraukas ir muziką, naudoti telefoną kaip dar vieną valdymo pultelį.

Pati universaliausia serija

MU6402 tiks ir nedideliam kambariui, ir prabangiai svetainei. Mat „Samsung“ siūlo net keturių skirtingų dydžių modelius. Pats mažiausias turi 40 colių (102 cm) įstrižainės ekraną, o didžiausias – tai 65 colių (165 cm) milžinas. Tarpiniai variantai aprūpinti 49 ir 55 colių (125 ir 140 cm) ekranais. Jie visi rodo 4K raiškos (3860 x 2160 taškų) vaizdą.

Klasikinės išvaizdos televizorius turi platų ir labai stabilų stovą. Jis užima nedaug vietos ir leidžia įkomponuoti įrenginį skirtingose interjero vietose. Tiesus ekranas įstatytas grakščių lakoniškų formų korpuse. Televizorius gerai atrodo tiek pastatytas prie sienos, tiek pačiame kambario viduryje.

COMMENTS