Samsung JU6642: Lenktas 4K raiškos televizorius už protingą kainą

Samsung JU6642: Lenktas 4K raiškos televizorius už protingą kainą

Nukeliaukime į Europos futbolo čempionatą, nekeldami kojos iš savo namų! Lenktas „Samsung JU6600“ serijos televizorius lengvai atstoja geriausias vietas stadiono tribūnoje.

Kokiu greičiu tobulėja televizijos technika! Prieš kelerius metus apie 4K (UHD) televizorius galėjome tik pasvajoti, o šiandien juos jau drąsiai renkasi vidutines pajamas turintis pirkėjas. Karščiausios naujovės po kelių mėnesius atkeliauja į palyginti nebrangius vidutinės klasės modelius. Kaip tik tokie yra „Samsung JU6600“ serijos atstovai.

Korėjos gamintojas siūlo tris skirtingo dydžio televizorius. UE40JU6642 – mažiausias JU6600 šeimos narys. Jis turi lenktą 40 colių (101 cm) įstrižainės LED ekraną, sugebantį rodyti ypač detalų 4K raiškos vaizdą. Tiems, kam 40 colių nepakanka, patiks UE48JU6642 ir UE55JU6642 modeliai. Šie televizoriai turi 48 bei 55 colių ekranus.

Lenktus JU6600 ekranus mes labai pamėgome. Jie aprėpia visą mūsų regos lauką. Sėdėdami prieš televizorių pasijuntame betarpiškais veiksmo dalyviais. Šis pojūtis tampa ypač stiprus žiūrint filmus ir stebint sporto transliacijas.

„Samsung“ triukai su vaizdu

JU6600 serijos televizoriaus ekrane galėtų sutilpti net keturi FHD raiškos filmai! Kokybiškas itin didelės raiškos ekranas sugeba išryškinti ne tik pačias geriausias transliuojamo vaizdo savybes, bet ir jo defektus. Šią problemą „Samsung“ sprendžia galingais keturių branduolių procesoriais ir programine įranga, galinčia apdoroti vaizdą realiuoju laiku.

Bene didžiausias iššūkis – pagerinti žemesnės raiškos vaizdo kokybę. Kad žiūrovui nereikėtų spoksoti į ekrane mirgančius kvadratėlius, televizoriaus „smegenys“ juos suskaido į mažesnius elementus ir, panaudodamos sudėtingus algoritmus, suteikia jiems skirtingus atspalvius.

Ekranas žaidimams

Žaidimų vaizdui svarbiausia – greitis. Nuo jo apdorojimo ir atkūrimo spartos neretai priklauso, ar žaidėjui pavyks sėkmingai įvykdyti užduotį. „Samsung“ televizoriui pavyko suderinti filmų ir žaidimų mėgėjų reikalavimus. Įrenginio ekranas gali veikti skirtingais režimais.

Žiūrint filmą ar TV transliacijas, procesorius apdoroja vaizdą, kad jis atrodytų kiek galima tikroviškiau. Toks darbas užima laiko, tačiau žiūrovas vėlavimo visiškai nepastebi, o įjungus kompiuterinį žaidimą ir pasirinkus žaidimų režimą televizorius akimirksniu pakeičia savo specializaciją. Dabar jo užduotis – pristatyti rodomą vaizdą į ekraną per patį trumpiausią laiką.

COMMENTS