Samsung Gear S3 classic | Gear S3 frontier: stilingi vyriški laikrodžiai

Samsung Gear S3 classic | Gear S3 frontier: stilingi vyriški laikrodžiai


Naujausia „Samsung Gear S3 frontier“ kaina: €

Prieš metus pristatyta „Samsung Gear S2“ serija paliko mums neišdildomą įspūdį ir atskleidė, kaip turi atrodyti tikras išmanusis laikrodis. Todėl naujųjų „Gear S3“ modelių bandymų laukėme su nekantrumu.

„Samsung“ žino, kaip pagaminti idealų išmanųjį laikrodį. Pernai pristatytas „Gear S2“ turi viską, ko galėtų užsigeisti pats išrankiausias vartotojas. Jame sunku rasti dalykų, kuriuos norėtųsi pakeisti ar pagerinti. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir mūsų rankose du „Samsung Gear S3“ serijos laikrodžiai – „classic“ ir „frontier“. Įdomu, ar „Samsung“ pavyko padaryti neįmanomą dalyką – pagerinti tobulą daiktą.

Nesenstanti išvaizda

Kurdama „Gear S3“ „Samsung“ norėjo, kad naujoji laikrodžių serija ne pakeistų, o papildytų „Gear S2“ modelius. Todėl dizaineriams ir kūrėjams buvo palikta daug didesnė veiksmų laisvė. Vieno žvilgsnio pakanka, kad suprastum, jog naujieji laikrodžiai yra skirti vyriškai rankai. Jie didesni ir masyvesni už „Gear S2“, pasižymi veržliu dizainu.

„Classic“ ir „frontier“ – labai panašūs, bet ir labai skirtingi. Iš „Gear S2“ jie paveldėjo TIZEN operacinę sistemą ir puikųjį valdymo žiedą, kuris juosia laikrodžio ciferblatą. Jį sukant galima valdyti įvairias įrenginio funkcijas, greitai pasirinkti programėles ar jų funkcijas. Žiedas veikia drauge su liečiamuoju 1,3 colio AMOLED ekranu, kuris naudoja mažai elektros energijos ir todėl gali būti įjungtas visą laiką. Ekrane rodomas vaizdas gerai matomas saulėje, jo raiška siekia 360 x 360 taškų – įžiūrėti pavienius taškelius praktiškai neįmanoma.

„Samsung“ pasistengė, kad naujieji laikrodžiai patiktų skirtingiems žmonėms. „Classic“, kaip rodo ir pats pavadinimas, išsiskiria klasikine išvaizda. Jis yra neutralus, todėl jį galima priderinti ir prie laisvalaikio aprangos, ir prie solidaus kostiumo. „Frontier“ – nuotykių ieškotojas, pasiruošęs ekstremaliems išbandymams. Jo elementai sutvirtinti, kad išlaikytų netikėtus likimo smūgius. Laikrodžio šone esantys mygtukai beveik susilieja su korpuso siluetu, kad sudėtingoje situacijoje nevaržytų savininko judesių.

„Gear S3“ naujovės

„Samsung“ laikrodžiai tapo gerokai savarankiškesni. Abu „Gear S3“ modeliai aprūpinti GPS navigacija. Be to, „frontier“ palaiko LTE ryšį, todėl ruošiantis į žygį ar treniruotę gamtoje telefono imti nereikės. Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis leidžia atsiliepti į telefono skambučius.

„Gear S3“ turi trečdaliu didesnę 380 mAh talpos bateriją, kurios pakanka 2–3 dienoms. Iki 768 MB padidėjo darbinės atminties kiekis. Ši naujovė rūpinasi tuo, kad programėlės laikrodyje veiktų dar stabiliau ir sklandžiau.

Naujieji „Samsung“ laikrodžiai nebijo dulkių ir vandens. Juos galima drąsiai pusvalandžiui panardinti į 1 m gylį, nebijant, kad kas nors atsitiks.

„Gear S3“ nebijo vandens ir dulkių

COMMENTS