Samsung Gear Fit2 Pro: Sportinės apyrankės ir išmaniojo laikrodžio hibridas

Samsung Gear Fit2 Pro: Sportinės apyrankės ir išmaniojo laikrodžio hibridas


Naujausia kaina: €

Nesugebate pasirinkti, ko labiau norisi, – apyrankės ar laikrodžio? Tuomet „Gear Fit2 Pro“ skirtas kaip tik jums. Jame surinkta visa, kas yra geriausio šių tipų įrenginiuose. Prietaisas turi lenktą liečiamąjį 1,5 colio įstrižainės AMOLED ekraną. Profiliuotas korpusas ir silikoninis dirželis gerai priglunda prie riešo, todėl vos tik užsidėję apyrankę akimirksniu apie ją pamirštame.

„Gear Fit2 Pro“ yra pritaikytas plaukikams. Aptaki apyrankės forma nedidina pasipriešinimo ir nebijo vandens. Kaip ir naujasis „Gear Sport“ laikrodis, „Gear Fit2 Pro“ sugeba registruoti fizinį krūvį, kai treniruojamės baseine. Tam skirta programinė įranga buvo kuriama bendradarbiaujant su kompanijos „Speedo“ specialistais. Integruotas GPS imtuvas padeda planuoti ir stebėti bėgiojimų, pasivažinėjimų ir pasivaikščiojimų maršrutus.

„Gear Fit2 Pro“ atrodo kaip apyrankė, bet nesunkiai atstoja išmanųjį laikrodį.  „Gear“ interneto parduotuvėje rasime per 3000 šiam įrenginiui skirtų programėlių, pavyzdžiui, „Endomondo“ ar „Spotify“.

COMMENTS