Samsung Gear Fit2: naujos kartos apyrankė

Samsung Gear Fit2: naujos kartos apyrankė


Naujausia kaina: €

 

Vaikštinėdami pajūriu ir stebėdami čia iš visos Lietuvos suvažiavusius žmones, vis dažniau sutinkame išmaniųjų apyrankių savininkus. Ši tendencija mūsų nestebina. Juk tai nedideli, patogūs įrenginiai, kuri daugeliu atvejų sugeba atlikti praktiškai visas išmaniojo laikrodžio funkcijas. Naujasis „Samsung Gear Fit2“ demonstruoja geriausias tokių apyrankių savybes.

Samsung-Gear-Fit-2_3

Šio prietaiso darbui nereikalingas išmanusis telefonas. Aktyviems žmonės skirtas modelis turi GPS imtuvą, kuris padeda užfiksuoti kelionės ar treniruotės maršrutą. Grakščiai išlenkto korpuso apačioje įstatytas širdies ritmo matuoklis – tai puikus pagalbininkas didelio krrūvio treniruočių metu. Tikslūs širdies pulso rodmenys taip pat padeda labai tiksliai suskaičiuoti per dieną sudegintų kalorijų kiekį. „Samsung“ įrenginys patiks bėgikams, dviratininkams, apyrankė taip pat stebi treniruočių salėje vykstantį darbą. Aišku, kaip ir kiekviena kita save gerbianti išmanioji apyrankė, ji skaičiuoja nueitus žingsnius ir įveiktus kilometrus.

Gear Fit2“ turi pailgą 1,5 colio AMOLED ekraną. Jis toks ryškus, kad vaizdas gerai matyti net saulėtą dieną. Valdymo aplinkos išvaizdą ir turinį nesunku priderinti prie savo aprangos stiliaus. Taip pat galėsime pasirinkti modelį, kuris geriausiai atitiks mūsų riešo dydį.
Samsung-Gear-Fit-2_2

COMMENTS