Samsung Galaxy Tab S3: nauja universali planšetė

Samsung Galaxy Tab S3: nauja universali planšetė

„Samsung Galaxy Tab S2“ buvo geriausias planšetinis kompiuteris su „Android“ operacine sistema. Dabar jis sulaukė pamainos. Pristatome naująjį „Galaxy Tab S3“ ir papasakosime, ką jis sugeba.

„Samsung Galaxy Tab S3“ – išties įspūdingas įrenginys. Didžiausią įspūdį mums padarė jo dizainas. Korpuso priekis ir visa galinė sienelė pagaminti iš žėrinčio stiklo. Dėl lakoniškos formos ši plona 6 mm storio planšetė atrodo dar plonesnė. Sunku patikėti, bet „Samsung“ pavyko į ją sutalpinti net 6000 mAh talpos bateriją, kuri palaiko greito įkrovimo funkciją. Žiūrint vaizdo įrašus, joje sukauptos energijos pakanka net 12 valandų.

„Galaxy Tab S3“ lengva laikyti rankoje. Nieko nuostabaus – „Wi-Fi“ modelis sveria vos 429 g. Variantas, turintis LTE mobiliojo interneto modulį, yra vos 5 g sunkesnis.

Įspūdinga vaizdo kokybė

„Samsung“ planšetėje įmontuotas 9,7 colio 2048 x 1536 taškų raiškos AMOLED ekranas, kuris pasižymi dar geresniu šviesumu nei jo pirmtakas. Planšetės sugebėjimai visu gražumu suspindi įjungus aukšto dinaminio diapazono standartą (HDR) naudojančius vaizdo įrašus. Jis leidžia daug geriau matyti tamsiausiose ir šviesiausiose kadro vietose esančias detales ir išryškina subtilius atspalvių skirtumus. HDR vaizdas tarsi atgyja – jo neįmanoma atskirti nuo realybės. Šiuo metu HDR jau galima mėgautis žiūrint „Amazon“ interneto transliacijas, tačiau netrukus jas papildys ir kiti paslaugų tiekėjai – „Netflix“ ir „YouTube“.

„Samsung“ sukūrė magnetinę klaviatūrą, kuri paverčia planšetę nešiojamuoju kompiuteriu

Skirtas darbui ir pramogoms

„Galaxy Tab S3“ – galingas įrenginys. Jame montuojamas spartus keturių branduolių „Snapdragon 820“ procesorius. Jis atlieka skaičiavimus 18 proc. greičiau, o vaizdą apdoroja net tris kartus sparčiau už savo pirmtaką. Žaidžiant žaidimus ir žiūrint HDR vaizdus darbuojasi „Vulkan“ vaizdo posistemė.

Galios rezervas praverčia ne tik pramogaujant, bet ir dirbant. „Galaxy Tab S3“ – puikus pagalbininkas biure. Mat jis atkeliauja kartu su labai patogiu „S Pen“ rašikliu. Jis yra 9,4 mm storio, rašiklio antgalis švelniai slysta ekrano paviršiumi tarsi popieriumi. Sunku atsikratyti įspūdžio, kad rašome paprastu šratinuku!

Rašiklis labai praverčia dirbant su dokumentais, interneto puslapiais bei kuriant įvairius užrašus. „S Pen“ atpažįsta net 4096 paspaudimo lygius, o tai reiškia, kad juo galima kurti profesionalaus lygio piešinius.

Kaip visada „Samsung“ planšetinio kompiuterio savininkams siūlo naudingų priedų rinkinį. Galėsime įsigyti lengvą ir ploną dėkliuką, kuris ne tik apsaugo įrenginį, bet ir tarnauja patogiu stoveliu.  Be to, „Galaxy Tab S3“ yra magnetinis dėklas su klaviatūra. Jis akimirksniu prisijungia prie planšetės šone esančios kontaktinės jungties ir paverčia ją tikrų tikriausiu nešiojamuoju kompiuteriu.

Puikus AKG garsas

Plonyčiame planšetės korpuse tilpo net keturi garsiakalbiai, kurie skleidžia garsą iš visų korpuso kampų. Garsas nevaržomai liejasi iš „Galaxy Tab S3“, nepriklausomai nuo to, kaip jį laikome, vertikaliai ar horizontaliai. Garso sistema buvo kuriama bendradarbiaujant su kompanijos AKG inžinieriais. Jiems pavyko išgauti skaidrų ir labai dinamišką skambesį, kuris lydi žaidžiant žaidimus ir žiūrint filmus.

COMMENTS