Samsung Galaxy S8 | S8+: telefonas, kuris pakeis pasaulį!

Samsung Galaxy S8 | S8+: telefonas, kuris pakeis pasaulį!

Išvydę naująją „Samsung Galaxy S“ seriją kitų gamintojų dizaineriai bus priversti grįžti prie braižymo lentų. Nes išmaniųjų telefonų pasaulis jau niekada nebus toks, koks buvo iki šios dienos. Kuo ypatingi „Galaxy S8“ ir S8+ modeliai?

 

Jei naujieji „Samsung“ telefonai jūsų nesužavėjo, vadinasi jų dar nematėte! Tai išties įspūdingi įrenginiai. S8 ir S8+ yra gerokai mažesni, nei gali pasirodyti nuotraukose, tačiau juose sumontuoti milžiniški 5,8 ir 6,2 colio ekranai. Mes papasakosime, kaip „Samsung“ pavyko tai padaryti.


„Samsung Galaxy S8“ kaina: €

„Samsung Galaxy S8+“ kaina: €

Ekranas, kuris neturi ribų

Nuo pirmosios pažinties akimirkos visą mūsų dėmesį užvaldo įspūdingas ekranas. Švelniai užlenkti ir užapvalinti jo kraštai nepastebimai susilieja su telefono korpusu. Ekranas užima beveik visą priekinę sienelę. Tik viršuje ir apačioje liko nedidelės juodos juostelės, kurios dar labiau išryškina įrenginio siluetą. Čia nėra jokio „Samsung“ logotipo, bet jis ir nereikalingas. Juk S8 ir S8+ neįmanoma supainioti su jokiu kitu telefonu!

Abu „Galaxy“ serijos modeliai ekranų dydžiu gerokai lenkia kitus telefonus. Kadangi jie buvo didinami rėmelio sąskaita, korpusų dydis išliko beveik toks pats, ir S8 ir S8+ labai patogiai guli delne.

„Galaxy“ turi plačius panoraminius 18,5:9 proporcijų „Super AMOLED“ ekranus. Todėl juose telpa gerokai daugiau vaizdo. Toks sprendimas labai praverčia žiūrint filmus: nelieka juodų juostelių vaizdo viršuje ir apačioje. Ekrane telpa dviejų programėlių langai, žiūrėdami „YouTube“ filmukus tuo pat metu galime rašyti komentarus.

S8 ir S8+ skiriasi tik ekranų dydžiu. Jie abu rodo pritrenkiamos kokybės 2960 x 1440 taškų raiškos vaizdą. Ypač gerai atrodo HDR filmai, kurie leidžia mėgautis subtiliausiais spalvų pustoniais pačiose šviesiausiose ir tamsiausiose vaizdo vietose.

Fizinius ir sensorinius mygtukus, naudotus ankstesniuose „Galaxy S“ serijos modeliuose, pakeitė ženkliukai, kuriuos matome telefono ekrane. Nuo šiol kraštinius mygtukus galima sukeisti vietomis.

„Galaxy S“ ekranas – labai šviesus, todėl vaizdas gerai matomas net saulėtą dieną. Šis telefonas nebijo ir lietaus. Jo korpusas atsparus dulkėms ir vandeniui. IP68 saugumo klasės reikalavimus atitinkantį telefoną galima pusvalandžiui panardinti į 1,5 m gylį ir jam visiškai nieko neatsitiks!

Įspūdingos nuotraukos ir filmukai

Naujieji „Samsung“ telefonai gali pasigirti 4K raiška filmuojančiais 13 megapikselių fotoaparatais, kurie daro puikias nuotraukas ne tik dieną, bet ir naktį. Jutiklis su dvigubais pikseliais ir šviesus F/1.7 diafragmą turintis objektyvas leidžia fiksuoti vaizdą tokį, kokį jį matome savo akimis.

Fotoaparatas veikia taip greitai, kad kiekvieną kartą, kai paspaudžiame fotografavimo mygtuką, jis padaro kelis skirtingus kadrus, o po to apjungia jos į vieną nuotrauką, panaudodamas geriausiai išėjusius vaizdo elementus.

Įjungus „Pro“ režimą, fotografavimo metu galima naudoti rankinius nustatymus, keičiant išlaikymą, diafragmą ir jutiklio ISO jautrumą. Bet to, galėsime rinktis skirtingus fokusavimo režimus. Šių funkcijų valdymo aplinka labai patogi ir greita, o rezultatus galima drąsiai lyginti su sisteminiais ir veidrodiniais fotoaparatais padarytomis nuotraukomis.

Telefonų priekyje įsikūrė 8 megapikselių kamera, skirta asmenukėms ir vaizdo pokalbiams. Ji turi automatinio fokusavimo funkciją ir lygiai tokį patį šviesų objektyvą su F/1.7 diafragma. Todėl veidas visada išlieka ryškus, o vaizdo fonas švelniai susilieja išryškindamas fotografuojamo objekto kontūrus.

Įtaigus garsas

Naujieji „Samsung“ telefonai turi tradicinius 3,5 mm skersmens ausinių lizdus ir stereogarsiakalbius. Juose įmontuota garso posistemė nepriekaištingai atkuria ne tik MP3 failus, bet ir aukštos kokybės nespaustus PMC ir DSD muzikos formatus.

Kartu su S8 ir S8+ pirkėjas gauna kompanijos AKG sukurtas ausines. Jos atkuria šiltą, natūralų bei skaidrų garsą ir gerai prisitaiko prie ausies formos. Todėl mėgstamos muzikos visai nepavargdami galėsime klausyti ištisas valandas.

Galios injekcija

„Galaxy S“ serija „apginkluota“ naujos kartos aštuonių branduolių procesoriais, kurie pagaminti naudojant 10 nanometrų technologiją. Šie lustai yra 20 proc. spartesni, tačiau sunaudoja dešimtadaliu mažiau elektros energijos. Beveik ketvirtadaliu padidėjo žaidimų grafikos apdorojimo greitis. Patobulėjo ir ryšio technologijos: 25 proc. pagreitėjo „Wi-Fi“ ir LTE mobiliojo interneto ryšys.

S8 ir S8+ turi 64 GB vidinę laikmeną failams, programėlėms ir žaidimams laikyti. Ją galima praplėsti įstatant iki 256 GB talpos „micro SD“ atminties kortelę.

Telefonai įsikrauna labai greitai. Juos galima įkrauti naudojant „USB Type-C“ laidą arba belaidės įkrovos stotelę, kurią teks įsigyti papildomai.

Saugūs asmeniniai duomenys

Pirštų atspaudų skaitytuvas iš telefono priekio nukeliavo į galinę sienelę. Jį naudosime gerokai rečiau, mat S8 ir S8+ yra aprūpinti dar dviem viena kitą papildančiomis apsaugos sistemomis, leidžiančiomis telefoną ir jame esančius duomenis atrakinti beveik akimirksniu ir be mūsų įsikišimo.

„Galaxy S“ turi rainelės skaitytuvą ir veidų atpažinimo funkciją. Kiekvieno žmogaus akies rainelė yra unikali ir jos praktiškai neįmanoma atkartoti. Todėl šis tapatybės nustatymo būdas yra vienas patikimiausių. Telefonas atrakinamas žvilgsniu. Tereikia sulygiuoti savo akis į vieną liniją su ekrane matomais apskritimais. Veidų atpažinimo funkcija analizuoja veido geometriją ir veikia stebėtinai greitai. Pakėlus telefoną prie prie veido, jis akimirksniu atsirakina.

Šie trys duomenų apsaugos būdai leidžia visiems laikams pamiršti sudėtingus slaptažodžius ir nepatikimus prisijungimo kodus. Telefone įdiegta „Knox“ sistema suteikia galimybę apsaugoti įrenginyje esančius failus ir pasirinktas programėles, kad juos matyti ir naudoti galėtume tik mes patys.

Išmanusis asistentas

Naujuosius S8 arba S8+ galima valdyti ne tik liečiamuoju ekranu, bet ir balsu. Šie telefonai turi asistentą „Bixby“, kuris aprūpintas dirbtiniu intelektu ir supranta anglų kalbą, tekstą, pirštų paspaudimus ir net atpažįsta nuotraukose esančius vaizdus. Jis integruojasi į įvairias programėles ir palengvina skirtingus darbus.

Asistentą galima iškviesti spustelėjus korpuso šone esantį mygtuką. „Bixby“ padės surasti nuotraukoje pavaizduotą daiktą ar vietą, parinks artimiausią kavinę ir netgi išvers mums nesuprantama kalba parašytus užrašus. Jis taip pat primins apie suplanuotus darbus ir praneš orų prognozę.

Virtuali realybė

Ypač raiškus S8 ir S8+ ekranas puikiai tinka virtualioms pramogoms. Įstatę telefoną į „Gear VR“ virtualios realybės akinius, galėsime nusikelti į pačius įvairiausias pasaulio vietas ir pasinerti į žaidimų sūkurį.

Kartu su naujaisiais telefonais buvo pristatytas VR akiniams skirtas judesius atpažįstantis valdymo pultelis ir naujos kartos „Gear 360“ vaizdo kamera, leidžianti fotografuoti ir filmuoti erdvinius vaizdus. Ši kamera yra visai mažytė. Naudojant jai skirtą programėlę, galėsime filmuojamus vaizdus redaguoti, tobulinti ir net tiesiogiai transliuoti internetu.

Telefonas virsta kompiuteriu

„Galaxy S“ serijos telefonai yra tokie galingi, kad jais galima atlikti įvairius darbus, kuriems anksčiau reikėdavo kompiuterio. „Samsung“ sukūrė specialią stotelę „DeX Station“. Prie jos jungiamas monitorius, klaviatūra ir pelė. Įstatę S8 ar S8+ į šią stotelę, monitoriaus ekrane pamatysime darbalaukį su telefone įdiegtomis programomis. Jos atidaromos skirtinguose languose. Čia taip pat rasime patogią failų naršyklę ir galėsime duomenis kopijuoti bei perkelti naudodami tradicines klavišų kombinacijas.

COMMENTS