Samsung Galaxy  S7 edge | S7:  naujieji „Samsung“ „flagmanai“

Samsung Galaxy S7 edge | S7: naujieji „Samsung“ „flagmanai“

Pagerinti tobulą daiktą neįmanoma. Taip manėme, kol į mūsų rankas nepateko naujausi „Samsung Galaxy S“ serijos telefonai. Jie siūlo tai, apie ką svajoja kiekvienas vartotojas.

Septintosios kartos „Galaxy S“ modeliai skiriasi ne tik ekrano forma, bet ir įstrižaine. „S7 edge“ aprūpintas lenktus kraštus turinčiu 5,5 colio ekranu, o „Galaxy S7“ turi plokščią 5,1 colio ekraną. Prietaisai rodo 1440 x 2560 taškų raiškos vaizdą, kurį įvertinome pačiais aukščiausiais balais. Abu „rageliai“ labai ploni ir idealiai guli rankoje. Iš metalo ir grūdinto stiklo pagaminti telefonų korpusai – ne tik liekni, bet ir tvirti. Jie nebijo dulkių ir vandens.

Galaxy_01

Pribloškiama sparta

Naujieji „Galaxy S“ serijos telefonai  „apginkluoti“ sparčiais procesoriais, galingomis vaizdo plokštėmis ir 4 GB darbinės atminties. Procesorius yra trečdaliu, vaizdo plokštė – 64 proc. galingesni už savo pirmtakus, todėl programėlės ir žaidimai šiuose aparatuose tiesiog skraido. „Samsung“ išklausė vartotojų pageidavimus ir suteikė galimybę išplėsti vidinę atmintį „microSD“ atminties kortele. Ji statoma į tą patį lizdą, kur dedama SIM kortelė.

Galaxy_02_

Ilgai laikanti baterija

Galaxy S7“ ir „S7 edge“ gavo didesnius akumuliatorius. Todėl, nežiūrint didelės spartos, jie leidžia dar ilgiau naršyti internete, žiūrėti filmus ir žaisti žaidimus. Telefonai naudoja greito įkrovimo technologiją. Visiškai įkrauti akumuliatorių trunka apie pusantros valandos.

Įsigiję belaidį kroviklį, galėsime „Galaxy S7“ ar „S7 edge“ telefonus krauti be jokių laidų! Mums vis dar sunku patikėti, kad bateriją galima įkrauti tiesiog padėjus prietaisą ant stovelio! Telefonas ant kroviklio guli patogiu kampu, todėl galime naudotis programėlėmis ir greitai atsakyti į draugų bei bendradarbių žinutes.

Galaxy_04

Vidinę telefono atmintį lengvai praplėsime įstatę „microSD“ kortelę

Puiki vaizdo kamera

„Samsung“ telefonai garsėja savo fotoaparatais. Todėl šios funkcijos bandymus pasilikome desertui. Pasakysime iš kar­to  tikrai nenusivylėme. Naujieji „Galaxy S“ serijos modeliai turi 12 megapikselių kameras su 1,4 mikrono dydžio dvigubais pikseliais. Kamerų jutikliams talkina šviesus objektyvas su f/1.7 diafragma. Šios naujovės leido pasiekti pribloškiamų rezultatų. Prieblandoje fotografuojamos nuotraukos būna ryškios ir aiškios. Net filmuojant beveik visiškoje tamsoje kamera labai tiksliai ir greitai nustato vaizdo ryškumą. Rezultatus galima drąsiai lyginti su veidrodiniais fotoaparatų pasiekimais.

„Samsung“ nepašykštėjo naujų fotografavimo funkcijų. Labiausiai patiko judančios nuotraukos ir panoraminiai vaizdai, kuriuose fiksuojama mus supanti aplinka ir judantys objektai. Jie staiga atgyja, kai perbraukiame per ekraną pirštu.

Galaxy_03

Belaidis kroviklis leidžia greitai įkrauti telefoną be jokių laidų!

COMMENTS