Samsung Galaxy S20 serija: telefonai iš kitos galaktikos!

Samsung Galaxy S20 serija: telefonai iš kitos galaktikos!

Naujųjų „Galaxy“ flagmanų pristatymas sukėlė sprogusios bombos efektą, nuo kurio vis dar maloniai svaigsta galva. Jeigu tai yra telefonų ateitis, tai mums prašom du bilietus į pirmąjį vagoną!

O juk mus draugiškai įspėjo… Vietoje „Galaxy S12“ serijos, kurios visi tikėjosi, „Samsung“ į sceną išnešė „Galaxy S20“! Jausmas, kad korėjiečiai iš karto peršoko per kelias išmaniųjų telefonų kartas, neapleido nuo pirmosios iki paskutinės San Franciske vykusio „Galaxy UNPACKED 2020“ pristatymo minutės. Ir visa tai nežiūrint į tonomis po internetą sklidusių gandų, kurie taip ir nepadėjo morališkai pasiruošti patirtam šokui. Bet apie viską nuo pradžių!

Trys nauji „Samsung Galaxy S20“ flagmanai

Prašome gerbti ir mylėti! Apie naująją trijulę pasaulis kalbės dar ilgai. Nes „Galaxy S20“, S20+ ir „S20 Ultra“ tai neabejotinai įspūdingiausi išmanieji telefonai, kuriuos kompanija „Samsung“ yra kada nors sukūrusi. Be jokių išlygų. Netgi turint galvoje sulankstomus „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Z Filp“ modelius . 

Pažintį pradėkime nuo akivaizdžių dalykų. Visų pirma – ekranai. Jie dar labiau ištįso iki panoraminių 20:9 proporcijų. Todėl nors jų dydis dar labiau išaugo, telefonai lygiai taip pat jaukiai guli rankoje kaip ir pernykščiai S11 „mažyliai“.

Galaxy S20“ įstrižainė siekia 6,2 colio, S20+ – 6,7 colio, o „S20 Ultra“ iki 7 colių atžymos trūksta pritrūko vos 0,1 colio. Vizualiai naujieji telefonai atrodo dar didesni už savo pirmtakus. Galbūt tam įtakos turi mažiau išlenkti S20 serijos ekranų kraštai, kurie dar labiau padidina naudingą ekrano plotą.

Noras lyginti telefoną su planšete kyla pats savaime. Tačiau apie jį iš karto pamirštate, vos tik įjungiate telefoną. Mat visa ši trijulė aprūpinta 120 Hz dažniu veikiančiais ekranais. O tai reiškia, kad vaizdas juose „perpiešiamas“ 120 kartų per sekundę. Šį stebuklą reikia pamatyti savo akimis!

Atrodo, kad telefonas pats nuspėja jūsų norus – į pirštų prisilietimus vaizdas reaguoja akimirksniu. Tam, kad būtų galima naudotis 120 Hz funkcija, reikia vietoje didžiausios 3200 x 1440 taškų raiškos pasirinkti 2400 x 1920 taškų raišką. Ir vienu, ir kitu atveju pavienių taškelių įžiūrėti nesugebėsite, o 120 Hz privers pamiršti apie viską pasaulyje!

Tai bent kameros!

Kamerų arsenalas šiais metais dar labiau išaugo. S20 ir S20+ pagrindinių kamerų raiška siekia 12 megapikselių, o „S20 Ultra“ – prašom prisėsti, kad nenukristumėte, – net 108 megapikselius! Pagrindines kameras visuose modeliuose papildo 12 megapikselių ypač plataus kampo aparatas.

Trečiasis rinkinio elementas – teleobjektyvas. S20 ir S20+ atveju jis yra 64 megapikselių raiškos. Ši kamera  optiniu būdu vaizdą priartina 3 kartus, o naudojant skaitmeninius „Samsung Space Zoom“ algoritmus – net 30 kartų.

Trečioji 48 megapikselių „S20 Ultra“ kamera turi horizontaliai sumontuotą teleobjektyvą. Jis optiniu būdu vaizdą artina 10 kartų, o pasitelkus „Space Zoom“ technologiją – net 100 kartų. Kaip sakė vienas mūsų kolega: „Su šiuo teleskopu galima nufotografuoti Elono Musko automobilį… Tą,kuris dabar skrieja Marso kryptimi.“ Aišku, jis perdėjo. Bet labai nedaug.

Vos tik spėjome susitaikyti, kad mūsų turimi telefonai, lyginant su naujaisiais „Galaxy S20“ flagmanais yra tikri našlaičiai, kai „Samsung“ metė dar vieną kozirį. Visi trys naujokai filmuoja 8K raiškos vaizdą!

Kadangi kiekvieną 8K raiškos kadrą sudaro daugiau nei 33 mln. taškelių pagrindine kamera tai daro tik „S20 Ultra“ modelis. O štai S20 ir S20+ 8K raiška filmuoja, naudodami saviškius 64 megapikselių teleobjektyvus: vaizdas yra pritraukiamas labiau nei įprastai, bet tai maža kaina už galimybę pirmą kartą gyvenime filmuoti 8K raiška.

Telefonas – „powerbankas“

Dar vienas ne mažiau svarbus pokytis – baterijos talpa. S20 modelyje ji siekia 4000 mAh, S20+ turi 4500 MHz akumuliatorių, o „S20 Ultra“ baterijos talpa siekia net 5000 mAh.

Kaip „Samsung pavyko į ploną telefoną sukišti visą išorinę „powerbank“ bateriją mums liko saldžia paslaptimi. Tačiau, patikėkite, šio energijos rezervo jums tikrai prireiks. Didžiulė ekrano raiška, 120 Hz dažniu atnaujinamas vaizdas, galingų skaičiavimų reikalaujantys filmavimo ir fotografavimo algoritmai minta elektros energija, negalvodami apie jokias madingas dietas!

Laimei, didelėms baterijoms talkina greito įkrovimo sistemos, todėl įkrovos procedūra neturėtų užtrukti ilgiau nei ankstesniuose, gerokai mažesnius akumuliatorius turėjusiuose modeliuose.

„Samsung S20“ serijos telefonus galima užsisakyti jau dabar! Paskubėkite, ir kartu su naujuoju pirkiniu dovanų gausite belaides „Galaxy Buds+“ ausines. Šios mažylės leidžia klausytis muzikos net 11 valandų, o dėkliuke turi papildomą 22 valandų energijos rezervą.

COMMENTS