Samsung Galaxy Note8: Visas biuras – kišenėje

Samsung Galaxy Note8: Visas biuras – kišenėje


Naujausia kaina: €

„Galaxy Note8“ pasirodymo laukėme ilgai ir nekantriai. Juk šis įrenginys pretenduoja į paties geriausio išmaniojo telefono titulą! „Galaxy Note“ serijos telefonas „prisijaukina“ savo šeimininką visiems laikams. Kartą pabandęs nebegali „perlipti“ ant jokio kito „ragelio“.

Kur slypi „Galaxy Note8“ paslaptis? Ieškant atsakymo žvilgsniai nukrypsta į  „S Pen“ rašiklį, kuris „slepiasi“ korpuso viduje. Juo labai patogu rašyti ir piešti.

„Samsung“ pasirūpino, kad rašiklis taptų integralia operacinės sistemos dalimi. Vos tik jį ištraukus telefonas iš karto pasiruošia darbui. Galime kurti užrašus tiesiai ant ekrano net neįjungdami ir neatrakindami įrenginio. Rašiklis taip pat suteikia galimybę ranka komentuoti dokumentus, interneto svetaines ir nuotraukas. Piešiant ir rašant rašiklis atpažįsta paspaudimo lygį. „Note8“ netgi leidžia išsaugoti animuotus užrašus ir siųsti juos savo draugams arba skelbti socialiniuose tinkluose.

Kompromisų nepripažįstantis dizainas

Paėmus į rankas „Galaxy Note8“ didžiausią įspūdį daro monolitinė konstrukcija. Telefonas pagamintas iš stiklo ir metalo. Atskiri elementai idealiai sujungti tarpusavyje. Prietaisas nebijo dulkių ir vandens. Lygindami naująjį „Samsung“ su „Galaxy S8“ ir S8+ pastebėjome subtilių skirtumų. „Note8“ turi šiek tiek mažiau užapvalintus kraštus.

Telefono viduje įmontuotas pats galingiausias „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorius, 6 GB darbinės atminties ir 3300 mAh talpos baterija. Net intensyvių bandymų metu ji mums išlaikydavo visą darbo dieną.

Įspūdingas vaizdas

„Note8“ turi milžinišką 6,3 colių AMOLED ekraną, kuris beveik prilygsta nedidelei planšetei. Nepaisant ekrano matmenų, telefonas patogiai guli rankoje. Korpusas – labai plonas ir turi glotniai užapvalintus kraštus. Ekrano šonuose praktiškai nėra jokių kraštelių. Kaip ir „Galaxy S8“ serijos modeliai, „Note8“ rodo 18,5:9 proporcijų vaizdą. Labai patogu žiūrėti filmukus ir dirbti dviem programomis vienu metu.

Žiūrėti vaizdo įrašus šiuo telefonu – tikras malonumas. Užburia ypač sodrios ir kontrastingos spalvos. Vaizdas ekrane juda taip sklandžiai, kad nejučia pamirštame, jog tai tiesiog filmukas, o ne realus gyvenimas.

Geriausias „Samsung“ fotoaparatas

„Note8“ – tai pirmas „Samsung“ telefonas, „apginkluotas“ dviguba kamera su dviem 12 megapikselių jutikliais. Jie turi skirtingo židinio nuotolio objektyvus, todėl fiksuoja šiek tiek kitokį vaizdą. Tai gerokai praplečia fotografavimo galimybes. Galime nesunkiai aprėpti visai šalia mūsų esančius objektus ir fotografuoti toliau esantį vaizdą neprarasdami kokybės. Fotoaparatas puikiai nustato vaizdo ryškumą ir švelniai sulieja foną, išryškindamas svarbiausias kadro vietas.

Su „Note8“ padarytos portretinės nuotraukos atrodo taip, tarsi būtų įamžintos veidrodiniu fotoaparatu. Skaitmeniniu būdu atliekamą fono suliejimo efektą galima koreguoti jau padarius nuotrauką.

Abu fotoaparato lęšiai aprūpinti optinėmis vaizdo stabilizavimo sistemomis. Ši galimybė labai praverčia ne tik fotografuojant, bet ir filmuojant 4K raiškos filmukus.

COMMENTS