Samsung Galaxy A3 | Galaxy A5: galingi telefonai už protingą kainą

Samsung Galaxy A3 | Galaxy A5: galingi telefonai už protingą kainą


Naujausia „Samsung Galaxy A3“ kaina: €

Naujausia „Samsung Galaxy A5“ kaina: €

Vadinti šias „Samsung“ naujoves vidutinės klasės telefonais liežuvis neapsiverčia. „Galaxy A3“ ir A5 siūlo viską, ko gali prireikti pačiam išrankiausiam vartotojui!

Pasiūlymas išbandyti naujuosius „Samsung Galaxy A3“ ir „Galaxy A5“ mus iš karto sudomino. Tai solidūs ir galingi išmanieji telefonai. Tačiau jie kainuoja gerokai mažiau už brangiausius modelius. Nusprendėme išsiaiškinti, kaip Korėjos gamintojui pavyko tai pasiekti.

Konstrukcija ir dizainas

Žvilgtelėjus į „Galaxy A3“ ir „Galaxy A5“ iš karto tampa aišku, kad tai artimi giminaičiai. Didžiausias skirtumas – dydis. A3 turi 4,7 colio įstrižainės HD ekraną, o A5 gali pasigirti gerokai didesniu 5,2 colio FHD ekranu. Svarbiausią informaciją galima pamatyti nežadinant telefono: juodame fone visuomet rodomas laikrodis ir kalendorius.

Ekranus gaubiantis stiklas nepastebimai susilieja su metaliniu korpuso rėmu. Šiek tiek išgaubta galinė korpuso sienelė gerai priglunda prie delno, todėl telefonais naudotis patogu ir jie nebando išslysti iš delno.

„Samsung“ siūlo net tris spalvų variantus: juodą, auksinį ir persiko spalvos. Dizaineriai parinko labai subtilius ir akiai malonius atspalvius, todėl išsirinkti tą vienintelį – tikai nemenkas iššūkis.

Naujuosiuose telefonuose netrūksta įdomių ir novatoriškų sprendimų. Pavyzdžiui, labai nustebome išvydę garsiakalbį, įmontuotą ne korpuso apačioje, o šone. Po akimirkos pasidarė aišku, kodėl taip padaryta. Kad ir kaip belaikytume telefoną, tokioje vietoje esančio garsiakalbio niekada neužspausime ranka. Dabar jau stebimės kitu dalyku – kodėl gamintojai šio triuko nepritaikė anksčiau!

Kita naujovė, kurią retai pamatysime vidutinės klasės telefonuose – tai atsparumas vandeniui. „Galaxy A3“ ir „Galaxy A5“ atitinka IP68 atsparumo standartą. Tai reiškia, kad telefonas nebijo dulkių ir jį galima pusvalandžiui panardinti į 1,5 m gylį. Tad naujaisiais „Samsung“ įrenginiais galima drąsiai naudotis maudantis vonioje ar duše.

Vidinę 16 GB (A3) ir 32 GB (A5) atmintį galima nesunkiai praplėsti įstatant iki 256 GB talpos atminties kortelę

Saugūs asmeniniai duomenys

„Galaxy A3“ ir „Galaxy A5“ vartotojai gali pamiršti PIN kodus ir slaptažodžius. Šiuose telefonuose esančius duomenis saugo pirštų atspaudų skaitytuvai. Jie sumontuoti pagrindiniuose mygtukuose, ku­riuos spausdami atrakiname ir pačius įrenginius.

„Samsung“ turi saugų aplanką, kuriame galima laikyti pasirinktas programėles ir svarbius duomenis. Ši informacija saugoma atskirai nuo įprasto telefono turinio. Net praradus įrenginį, duomenis bus galima atkurti. Kiekvienam vartotojui „Samsung“ suteikia internetinį 15 GB diską, kuriame laikomos atsarginės failų kopijos.

Telefonai įkraunami naudojant kroviklius su USB C tipo jungtimis. Kištuką į prietaisą galima įstatyti bet kuria puse

Kokybiškos nuotraukos ir vaizdo įrašai

„Galaxy A3“ turi 13 megapikselių fotoaparatą ir 8 megapikselių vaizdo kamerą asmenukėms, o „Galaxy A5“ įmontuoti du aparatai su 16 megapikselių jutikliais. Nufotografuotas nuotraukas galima iš karto pagražinti, koreguojant spalvų tonus ir pritaikant įvairiausius filtrus. Abu telefonai įrašinėja „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus.

COMMENTS