Samsung DV90M6200CW/LE: Sausi drabužiai  per 35 minutes

Samsung DV90M6200CW/LE: Sausi drabužiai per 35 minutes


Naujausia kaina: 557.00

Tai bent džiovyklė! Ji veikia stebėtinai greitai ir suvartoja dvigubai mažiau elektros energijos nei įprasti šio tipo įrenginiai. Kaip „Samsung“ inžinieriams pavyko tai pasiekti?

Kodėl savo bandymams pasirinkome „Samsung DV90M6200CW/LE“? Mūsų dėmesį patraukė informacija, kad šis įrenginys turi programą, skirtą labai greitai išdžiovinti skalbinius. Ją galima naudoti, kai mums prireikia skubiai išdžiovinti nedidelį kiekį skalbinių, pavyzdžiui, sportinių drabužių komplektą. Visa procedūra užtrunka vos 35 minutes!

Ypač ekonomiškas įrenginys

DV90M6200CW/LE – 9 kg talpos džiovyklė, kuri pasižymi itin aukštu ekonomiškumu. Ne veltui jai suteikta A+++ energinio efektyvumo klasė. Vidutinės elektros sąnaudos per mėnesį sudaro vos 16 kW ir atsieina mažiau nei 2 eurus. Efektyvaus ir ekonomiško darbo priežastis – „Samsung“ džiovyklėje įmontuotas šilumos siurblys leidžia dvigubai sumažinti elektros poreikius. „Samsung“ džiovyklė veikia uždaru režimu. Vietoje to, kad karšta drėgno oro srovė būtų paleista į išorę, ji nukreipiama į garintuvą, kur yra atšaldoma. Staigus temperatūros pokytis priverčia garus virsti vandens lašeliais. Susikaupęs kondensatas pašalinamas drenažiniais kanalais, o išdžiovintas oras vėl įkaitinamas ir išpučiamas į džiovyklės būgną.
Oro srovę atšaldo, o vėliau ją įšildo uždaras mechanizmas, sudarytas iš šaldymo skysčiu užpildytos hermetiškos vamzdelių grandinės ir ją supančių radiatorių, pro kuriuos pučiama oro srovė. Vienoje sistemos pusėje vamzdeliuose kaupiasi šaltas skystis. Jis atšaldo pučiamą karštą ir drėgną orą, sušilęs virsta dujomis ir patenka kompresorių, kur dar labiau įkaista. Tada karštos dujos vamzdeliais nukreipiamos į tolimesnę radiatorių zoną. Čia jos vėl sušildo ką tik pravėsusią ir drėgmės atsikračiusią oro srovę. Atidavusios šilumą orui, dujos vėl pavirsta skysčiu, krinta slėgis, o kartu su juo ir šaldymo skysčio temperatūra.

Šilumos siurblio darbą kontroliuoja išmanioji „OptimalDry“ džiovinimo sistema su drėgmės, temperatūros bei šilumokaičio filtro užterštumo lygio jutikliais. Jie padeda parinkti optimalų darbo režimą ir džiovinimo laiką, tausodami drabužius bei sumažindami energijos sąnaudas.

Dvisluoksnis du viename filtras užtikrina optimalų skalbinių džiūvimą ir efektyvų šilumos siurblio darbą. Viduje įmontuotas filtro užterštumo jutiklis mums praneš, kada filtrą reikės valyti

Nesudėtinga priežiūra

Kitas svarbus „Samsung DV90M6200CW/LE“ privalumas – ši džiovyklė neišleidžia garų į aplinką, todėl vonios kambarys visada išlieka sausas ir vėsus. Iš skalbinių išsiskyrusi drėgmė surenkama specialioje talpoje. Drėgmę iš jos reikia pašalinti kaskart prieš džiovinant. Vandens lygį  galime matyti korpuso priekyje įmontuotame indikatoriuje.

 

Gaivus drabužių kvapas

„Samsung“ džiovyklė ne tik išdžiovina, bet ir atgaivina skalbinius. Joje įdiegta „AirWash“ technologija leidžia tai daryti nenaudojant skalbimo priemonių ir ploviklių. Džiovinimo metu į prietaiso vidų pučiama karšto oro srovė sugrąžina audinio gijoms stangrumą ir pašalina nemalonius kvapus.

COMMENTS