Samsung BRB260076WW: Kai dizainerio svajonė tampa realybe!

Samsung BRB260076WW: Kai dizainerio svajonė tampa realybe!


Naujausia kaina: €

Kaip sukurti idealų virtuvės interjerą? Įmontuojama „Samsung“ buitinė technika padeda įgyvendinti mūsų norus. Ji idealiai įsilieja į aplinką.

„Samsung“ buitinės technikos papildomai pristatinėti tikrai nereikia. Pirkėjai ją vertina dėl puikaus dizaino, gerai apgalvotų techninių sprendimų ir ilgaamžiškumo. Neseniai „Samsung“ pasiūlė naują įmontuojamos buitinės technikos kolekciją. Nekantriai laukėme, kada šie gaminiai pasieks TECHNORAMOS parduotuvių ekspozicijas, kad galėtume juos išmėginti. Pirmuoju mūsų bandymų taikiniu tapo galingiausias įmontuojamas šaldytuvas „Samsung BRB260076WW“. Šioje apžvalgoje papasakosime, ką jis sugeba.

„Samsung“ šaldytuvas yra 177,5 cm aukščio, o jo naudinga talpa siekia 267 l

Ypatinga konstrukcija

Įmontuojami šaldytuvai skirti tiems vartotojams, kurie nepripažįsta jokių kompromisų. Jie idealiai dera prie virtuvės interjero ir yra sukonstruoti taip, kad galėtų dirbti uždaroje erdvėje. „Samsung BRB260076WW“ šaldytuvas yra 177,5 cm aukščio. Šis modelis turi 195 l šaldytuvo skyrių ir 72 l šaldiklį. Įrenginyje panaudota „Space Max“ sistema leido optimaliai išnaudoti visą šaldytuvo tūrį. Iš karto matyti, kad Korėjos dizaineriai pagalvojo apie kiekvieną smulkmeną!

Atvėrę šaldytuvo duris išvydome keturias dideles lentynas, buteliams skirtą metalinį laikiklį ir du permatomo plastiko stalčius vaisiams bei daržovėms laikyti. Viename stalčiuje įdiegta „Fresh Zone“ sistema. Jis puikiai tinka mėsos ir žuvies produktams. Maistas čia niekada neperdrėks, neperdžius ir ilgai nepraras skoninių savybių.

Mums taip pat patiko šaldytuvo duryse sumontuotos lentynėlės. Jos yra skirtingo dydžio ir išdėstytos taip, kad būtų galima lengvai įdėti ir išimti įvairios formos stiklainius, butelius bei maisto produktų pakuotes.

Šaldiklio skyriuje yra du dideli stalčiai ir ištraukiama „Easy Slide“ lentyna. Ant jos patogu laikyti nedideles pakuotes. Gerai išnaudojamas visas šaldiklio tūris, o maistą įdedame ir išimame daug greičiau ir patogiau.

„Easy Slide“ lentyna leidžia greitai įdėti ir išimti maisto produktus

Tylus ir ekonomiškas

„Samsung“ šaldytuvas aprūpintas skaitmeniniu inverteriniu varikliu. Jam nereikalingi trintį ir triukšmą sukeliantys grafitiniai šepetėliai, kurie būdavo naudojami anksčiau gamintuose modeliuose. Dėl to variklis veikia daug tyliau, efektyviau ir patikimiau. Ne veltui gamintojas šiam šaldytuvo mazgui suteikia net 10 metų garantiją!

Seni varikliai greitai perkaisdavo ir triukšmavo, todėl jie galėdavo dirbti tik su pertraukomis. Naujieji gali dirbti nuolat, palaikydami pastovią temperatūrą šaldytuvo ir šaldiklio viduje. Didžiąją laiko dalį jie veikia minimaliu našumu, kuris reguliuojamas atsižvelgiant į mažiausius temperatūros pokyčius.

„No Frost“ sistema neleidžia formuotis šerkšnui, todėl maistas daug ilgiau išlieka šviežias ir skanus

Daugiau jokio šerkšno!

Šerkšnas – didžiausias maisto produktų, šaldytuvo ir mūsų piniginės priešas. Šaldytuvo viduje besikaupiantis ledo sluoksnis gerokai padidina elektros sąnaudas ir pagreitina įrenginio susidėvėjimą. Bet blogiausia, kad jis gadina maisto produktus, mat ledo kristalai negrįžtamai suardo maisto struktūrą.

Naujojo „Samsung“ šaldytuvo savininkai apie šią problemą gali pamiršti visiems laikams. Šis prietaisas naudoja „No Frost“ technologiją, kuri užkerta kelią šerkšnui, todėl jo niekada nereikės atšildyti.

Kaip tai pavyko pasiekti? Už tai reikia padėkoti našiai ventiliavimo sistemai, kuri gainioja šaltą orą, sukurdama pastovų mikroklimatą šaldytuvo ir šaldiklio viduje. Nelieka vandens kondensato ir izoliuotų zonų su skirtinga temperatūra, todėl nebūna ir šerkšno.

Dvi savarankiškai dirbančios „Twin Cooling Plus“ šaldymo sistemos vėsina šaldytuvo ir šaldiklio zonas, užtikrindamosi optimalias skirtingų maisto produktų laikymo sąlygas

„Twin Cooling Plus“ – kas tai?

Bandymų metu daugiausia laiko skyrėme pažinčiai su „Twin Cooling Plus“ sistema. Ją sudaro du šaldymo elementai, savarankiškai dirbantys šaldytuvo ir šaldiklio skyriuose.

Toks sprendimas turi daugybę privalumų: visiškai izoliavus šaldiklio ir šaldytuvo zonas nebesimaišo juose laikomų maisto produktų kvapai.

Dėl „Twin Cooling Plus“ „Samsung BRB260076WW“ lengvai prisitaiko prie mūsų poreikių. Staiga prireikė didesnio šaldytuvo? Vienu mygtuko spustelėjimu juo galėsime paversti apačioje esantį šaldiklį. Išvykstame atostogauti? Tuomet visiškai išjunkime ištuštėjusį šaldytuvą ar šaldiklį, o likusią dalį palikime dirbti ekonominiu režimu.

Dviguba nepriklausoma vėsinimo sistema leido šaldiklyje sukurti „CoolSelect Plus“ zoną, kuri suteikia galimybę daug lanksčiau išnaudoti jo tūrį. Šią šaldytuvo dalį galima naudoti kaip tradicinį šaldiklį (tuomet maisto produktai jame bus atvėsinti iki –23 °C ar –15 °C temperatūros) arba papildomą šaldytuvą (+2 °C). Be to, galime pasirinkti lengvo užšaldymo (–5 °C) ir atvėsinimo (–1 °C) režimus.

„Twin Cooling Plus“ labai pradžiugins vaisių ir daržovių mėgėjus. Maisto produktai mažiau džiūva ir vysta, mat šią sistemą turintis šaldytuvas leidžia palaikyti dvigubai aukštesnį (iki 70 proc.) oro drėgnumą.

Išmatavome temperatūrą skirtingose „Samsung“ šaldytuvo vietose. Didžiausias užfiksuotas skirtumas – vos 0,5 °C. Jis gerokai mažesnis nei kitų gamintojų siūlomuose modeliuose, kur skirtumas kartais peržengia ir 2 °C ribą.

COMMENTS