„Samsung AddWash“ – daugiau jokių užsilikusių skalbinių!

„Samsung AddWash“ – daugiau jokių užsilikusių skalbinių!

Atsirado pasiklydusi kojinė, o jos porininkė jau sukasi skalbimo mašinoje? Ne bėda, „AddWash“ technologija leidžia į skalbyklę įdėti skalbinių bet kuriuo metu.

Daugeliui namų šeimininkų gerai pažįstamas vaizdelis – tereikia sukrauti skalbinius ir įjungti skalbimo mašiną, kai iš visų pašalių staiga ima lysti porininkes pametę kojinės, vaikų drabužėliai ir sportinės aprangos elementai, kurių mums prireiks pačiu artimiausiu metu.
Tiems, kurie turi iš viršaus įkraunamą mašiną ši problema nesukelia didesnių nepatogumų: pakanka pakelti dangtį ir sumesti pasiklydusius skalbinius į skalbyklės vidų. Tuo tarpu iš priekio įkraunamą įrenginį papildyti daug sudėtingiau, kai už durelių jau teliūškuoja vanduo ir skalbimo priemonės burbuliukai. Blogiausiu atveju, gali tekti nutraukti skalbimo ciklą, išleisti visą vandenį ir pradėti procedūrą nuo pradžių. Taip švaistomas ir laikas, ir pinigai, ir vanduo.
„Samsung“ specialistų atlikta apklausa parodė, kad net 90 proc. Europos vartotojų ši problema yra gerai pažįstama. Ji tampa dar opesnė, nes pirkėjai labai mėgsta iš priekio įkraunamas skalbykles: jos veikia tyliau ir vartoja dvigubai mažiau vandens, nei iš viršaus įkraunami analogai. Be to, iš daugelio priekio įkraunamų mašinų būgnai sukasi greičiau, todėl jos geriau išgręžia skalbinius.
Korėjos inžinieriams puikiai suprato, kad reikia skubiai šalinti šį skalbimo mašinų trūkumą. Tačiau tai padaryti buvo kur kas sudėtingiau nei pasakyti. Prireikė daug laiko, pastangų, investicijų ir visai naujų technologijų! „Samsung“ darbo rezultatą šiandien jau galime pamatyti naujos kartos iš priekio įkraunamų skalbyklių serijoje, apginkluotoje „AddWash“ funkcija.

„AddWash“ skalbyklė turi langelį, pro kurį galima įdėti užsilikusių drabužių, skalbimo priemonės ar minkštiklio

„AddWash“ skalbyklė turi langelį, pro kurį galima įdėti užsilikusių drabužių, skalbimo priemonės ar minkštiklio

Kas yra „AddWash“?

Tai paprastas, bet elegantiškas opios problemos sprendimo būdas. „AddWash“ funkciją turinčių įrenginių duryse išvysime nedideles papildomas, hermetiškai užsidarančias dureles. Jas galima atidaryti bet kuriuo metu jau prasidėjus skalbimo ciklui, kai skalbyklės būgno temperatūra neviršija 50°C. Norint įmesti papildomų skalbinių, tereikia trumpam sustabdyti skalbimo ciklą – tai atliekama vienu mygtuko spustelėjimu – ir atblokuoti mažąsias dureles. Jas galima naudoti ne tik užsilikusiems drabužiams. Pro dureles taip pat galėsime į skalbimo mašiną įpilti papildomų skalbimo priemonių arba minkštiklio, įkrauti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos norime išskalauti ar išdžiovinti.
Apskritos ir kaip krištolas žėrinčios skalbyklės durys sukuria nepakartojamą vaizdą ir suteikia namams ramybės jausmą. Jų rankena sumontuota 45 laipsniais kampu, todėl norint atidaryti duris, nebereikia žemai lenktis. „Samsung“ taip pat pagalvojo ir apie mažylius, kuriems tikrai bus įdomu sužinoti, kas vyksta taip nuostabiai ir spalvingai besisukančio įrenginio viduje. Todėl visos „AddWash“ funkciją turinčios mašinos yra aprūpintos papildomu užraktu, kurį atidaryti gali tik suaugusieji.

5401_3

Kiti „AddWash“ serijos įrenginių privalumai

„AddWash“ serijos skalbykles „Samsung“ aprūpino pačiu naujausiu ir vartotojų pagyrimų susilaukusių funkcijų rinkiniu. Juose įdiegta „Eco Bubble“ technologija veiksmingai valo drabužius net esant žemai temperatūrai. Skalbimo priemonė paverčiama burbuliukais, todėl greitai įsiskverbia į audinį ir lengvai pašalina nešvarumus, apsaugodama drabužius ir taupydama elektros energiją.
Visos „Samsung“ skalbimo mašinos yra aprūpintos grafitinių šepetėlių neturinčiais varikliais su skaitmeniniu inverteriu. Darbo metu jie mažiau dyla, triukšmauja, vartoja nedaug elektros energijos. Tokie prietaisai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu, todėl gamintojas varikliams suteikia net 10 metų garantiją! TECHNORAMA pristato keturis „AddWash“ skalbyklių modelius, kurie patenkins skirtingų vartotojų poreikius.

COMMENTS