Samsung AddWash – daugiau jokių pamirštų skalbinių!

Samsung AddWash – daugiau jokių pamirštų skalbinių!

Atsirado pasimetusi kojinė, o jos porininkė jau „maudosi“ skalbimo mašinoje? Nieko baisaus! „AddWash“ technologija leidžia „pasiklydusius“ drabužius į skalbyklę įdėti bet kuriuo metu.

Vos sukrauni skalbinius ir įjungi skalbyklę, iš visų pašalių staiga ima lįsti užsilikę drabužiai, kurių, kaip tyčia, prireiks pačiu artimiausiu metu. Tiems, kurie turi iš viršaus įkraunamą mašiną, ši problema nesukelia didesnių nepatogumų: tereikia pakelti dangtį ir sumesti likusius skalbinius. O  iš priekio įkraunamą įrenginį papildyti daug sudėtingiau. Gali tekti netgi nutraukti skalbimo ciklą, išleisti visą vandenį ir pradėti procedūrą iš pradžių.

Manote, kad tik mes esame tokie užuomaršos? Ogi ne! Atlikta apklausa parodė, kad net 90 proc. Europos vartotojų nuolat palieka svarbius skalbinius „už borto“. Likusieji, tikriausiai, neprisipažino… Užsilikusių skalbinių problemą jau galime pamiršti visiems laikams! Korėjos inžinierių sukurtos „AddWash“ serijos skalbyklės siūlo puikią išeitį.

main_addwash

Kas yra „AddWash“?

Žvilgtelėjus į naująją „Samsung“ skalbyklę, nesunku įminti „AddWash“ paslaptį. Jos duryse matome nedideles papildomas, hermetiškai uždaromas dureles, kurias galima atidaryti jau pradėjus skalbti, kai būgno temperatūra neviršija 50 °C. Norint įmesti papildomų skalbinių, reikia trumpam sustabdyti skalbimo ciklą – tai atliekama vienu mygtuko spustelėjimu – ir atblokuoti mažąsias dureles. Jas galima naudoti ne tik užsilikusiems drabužiams: taip pat galėsime įpilti papildomų skalbimo priemonių arba minkštiklio, įkrauti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos norime išskalauti ar išdžiovinti.

„Samsung“ taip pat pagalvojo ir apie mažylius, kuriems tikrai bus įdomu sužinoti, kas vyksta taip nuostabiai ir spalvingai besisukančio įrenginio viduje. Todėl visos „AddWash“ funkciją turinčios mašinos yra aprūpintos papildomu užraktu, kurį atidaryti gali tik suaugusieji.

Kiti „AddWash“ serijos privalumai

„AddWash“ serijos skalbyklėse taip pat įdiegta „Eco Bubble“ technologija, kuri veiksmingai valo drabužius net esant žemai vandens temperatūrai. Skalbimo priemonė paverčiama burbuliukais, todėl greitai įsiskverbia į audinį ir lengvai pašalina nešvarumus, apsaugodama drabužius ir taupydama elektros energiją.

Visos „Samsung“ skalbimo mašinos yra aprūpintos grafitinių šepetėlių neturinčiais varikliais su skaitmeniniu inverteriu. Darbo metu jie mažiau dyla, triukšmauja, vartoja nedaug elektros energijos. Tokie prietaisai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu, todėl gamintojas varikliams suteikia net 10 metų garantiją!

Samsung WW70K52109W/LE

Ekonomiškos (A+++) skalbyklės gylis siekia vos 45 cm, todėl ją nesunkiai pastatysime nedidelėje nišoje. Nepaisant mažų matmenų, į ją telpa net 7 kg skalbinių. Gręžimo greitis siekia iki 1200 sūkių per minutę. Skalbimo metu būgnas skleidžia vos 54 dB triukšmą, kuris prilygsta ramaus pokalbio garsams. Skalbyklėje įdiegta „Smart Check“ sistema aptinka, analizuoja ir padeda šalinti įvairius sutrikimus be specialisto pagalbos. Skalbimo pradžią galima atidėti 1–19 valandų, todėl skalbyklės darbas netrikdys mūsų poilsio.

ww70k52109w_2


Naujausia kaina: €

 

Samsung WW80K6414QW/LE

8 kg talpos būgną turinti skalbimo mašina gręždama skalbinius sukasi 1400 sūkių per minutę greičiu. Ji veikia tyliai – vibracijos jutiklis užtikrina būgno pusiausvyrą net esant didelei sukimosi spartai.

Telefone įdiegta programėlė leidžia kontroliuoti skalbimo procesą nuotoliniu būdu net tada, kai esame toli nuo namų. Joje matome skalbimo ciklo parinktis bei likusį darbo laiką. A+++ energijos efektyvumo klasę turinčio įrenginio metinės elektros sąnaudos sudaro 116 kWh.

 

ww80k6414qw


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS