Samsung Q9F: VIP kino salė – jūsų namuose!

Samsung Q9F: VIP kino salė – jūsų namuose!

Dydis lemia viską! Q9F – tai didžiausias QLED modelis, kurį ekspertai vadina geriausiu visų laikų „Samsung“ televizoriumi.  Todėl išskirtiniams klientams skirtą televizorių pasikvietėme į pasimatymą mūsų bandymų laboratorijoje.

Nuo pirmosios akimirkos „Samsung Q9F“ užgrobė visą bandytojų dėmesį. Juodo metalo korpusas ir lakoniškų formų, bet labai tvirti stovo laikikliai pabrėžia rafinuotą industrinį televizoriaus dizainą. Plonas milžinišką ekraną juosiantis rėmelis tiesiog išnyksta erdvėje. Tikriausiai šį įrenginį turėtų aprašinėti glamūrinių stiliaus žurnalų redaktoriai, o ne technikos specialistai… Tokio televizoriaus dar nebuvome matę!

Netrukus paaiškėjo, kad elegantiški konstrukcijos sprendimai parinkti visai neatsitiktinai. Jie labai praktiški. „Samsung Q9F“ įspūdingai atrodo ne tik parduotuvės ekspozicijų salėje, bet ir ištaigingoje svetainėje. Į televizorių ateinančius maitinimo ir duomenų perdavimo laidus galima visiškai paslėpti korpuso ir kojelių viduje. Namų kino sistema, „Blu-ray“ vaizdo leistuvai, konsolės ir kita įranga jungiama prie išorinio „One Connect Box“ priedėlio, kuris su valdymo pulteliu bendrauja naudodamas bevielį „Bluetooth“ ryšį. Todėl jį galima visiškai paslėpti spintelėje.

Samsung QF laidai slepiasi metalinio korpuso ir kojelių viduje

Galinė televizoriaus korpuso sienelė – visiškai glotni. Norint pakabinti 8Q9F ant sienos, galima naudoti standartinę VESA jungtį, bet „Samsung“ siūlo daug geresnį sprendimą – „No Gap Wall Mount“ tvirtinimo sistemą. Su ja televizorius visiškai priglunda prie plokštumos ir tampa panašus į ant sienos kabantį meno kūrinį.

„Samsung QF“ su „No Gap Wall Mount“ tvirtinimo sistema idealiai priglunda prie sienos

Pasirūpinus tinkamu televizoriaus instaliavimu „Samsung“ neabejotinai taps svarbiausia interjero puošmena. Tam, kad įrenginys atskleistų visą savo grožį ir funkcionalumą, šį darbą būtina patikėti patyrusiems, specialius mokymus praėjusiems meistrams. Teisę prekiauti „Samsung Q9F“ modeliu gamintojas suteikia tik aukščiausius kvalifikacijos reikalavimus atitinkantiems prekybos atstovams. Užsakytą modelį jie atveš į jūsų namus visoje Lietuvoje, saugiai išpakuos, pastatys arba pakabins ant sienos bei atliks reikalingus diegimo darbus!

Beje, pastaroji procedūra yra vaikiškai paprasta. Įjungę televizorių ekrane išvysite diegimo vedlį, kuris žingsnis po žingsnio padeda pasirinkti reikiamus nustatymus. Bandymų metu „Samsung“ iš karto atpažino visus prie jo prijungtus įrenginius. Juos kontroliuojate patogiu metaliniu „One Remote“ pulteliu, turinčiu vos kelis mygtukus – viską, ko gali prireikti namų pramogoms, matote televizoriaus ekrane. Be to, šis pultelis supranta ir balso komandas.

Išmanioji televizija

„Samsung Q9F“ išoriniame priedėlyje įdiegta „Q Smart TV“ išmaniosios televizijos platforma su TIZEN operacine sistema veikia žaibo greitumu. Tiesą sakant, iš tokio elitinio įrenginio nieko kito ir nesitikėjome!

Perjungimas tarp televizoriuje įdiegtų programėlių trunka akimirką. Čia rasite viską, ko gali prireikti išrankiausiam vartotojui: „YouTube“, „Netflix“, „Amazon Video“, „Spotify“, „Plex“, „Delfi TV“ ir daugybę kitų aplikacijų, leidžiančių žiūrėti internetinę televiziją, naudotis socialiniais tinklais ir pramogauti.

Išmaniosios televizijos sistema išmoko naujų naudingų triukų. Pavyzdžiui, įrenginys dabar sugeba atpažinti laidų metu skambančias dainas, leidžia jas išsaugoti ir groti per „Spotify“. Naudojant „Smart View“ programėlę, televizorių galima valdyti telefonu ir perduoti į jo ekraną mobiliajame įrenginyje saugomus failus.

Tobulas vaizdas

Svarbiausias dalykas, dėl kurio verta rinktis „Samsung Q9F“ – tai milžiniškas ekranas ir nepriekaištinga vaizdo kokybė! Šis televizorius aprūpintas QLED ekranu. Jis užtikrina įspūdingą kontrastą ir tobulai perteikia daugiau nei milijardą atspalvių! Ši „Samsung“ technologija ir Q9 televizorių serija pelnė CES – didžiausios pasaulyje elektronikos parodos – pagrindinį inovacijų apdovanojimą.

QLED ekranas primena sluoksniuotą pyragą, kurio gale montuojamas šviesą skiedžiančių diodų tinklelis. Tradiciniuose LED ekranuose naudotą fosforo sluoksnį QLED įrenginiuose pakeitė kvantiniai taškai – mikroskopinės silicio atomų dalelės. Patekusios į šviesą jos pačios ima intensyviai švytėti skirtingomis spalvomis. Spalva priklauso nuo dalelių dydžio: mažiausios šviečia mėlynai, vidutinės – žaliai, o didžiausios – raudonai.

Dėl kvantinių taškų įtakos „Samsung Q9F“ įspūdingai atkuria juodus atspalvius, Tačiau ekrane pasirodžius šviesiems vaizdams tiesiog užgniaužia kvapą! Tą bandymų akimirką, kai kadre esanti saulė ėmė tvieksti 1500 nitų šviesumu, neatsilaikome pagundai pasukti galvą į šoną ir primerkti akis. Tokio efekto negali pasiekti nė vienas kitas televizorius.

Televizorius tobulai perteikia juodus ir baltus atspalvius

Net ir rodydamas didelio šviesumo vaizdą „Samsung“ sugeba išsaugoti tikslius atspalvius. Ekrane nesunkiai įžvelgsite subtiliausius jų skirtumus. Įsitikinome, kad QLED technologija vaizdo detalumui daro ne mažesnę įtaką nei 4K ekrano raiška, dėl kurios kiekvienas televizoriaus rodomas kadras prilygsta 8 megapikselių nuotraukai.

Visu gražumu įrenginys sušvinta aukšto dinaminio diapazono (HDR) transliacijų metu. 1500 šviesumo lygių suteikia galimybę išryškinti pačiose tamsiausiose ir šviesiausiose kadro vietose esančius elementus, kurie įprastuose televizoriuose susilieja į vientisas dėmes. „Samsung Q9F“ ekranui talkina „Q Engine“ sistema. Ji analizuoja transliacijos signalą ir apdoroja vaizdą taip, kad jis geriausiai išnaudotų televizoriaus galimybes, kurios mums pasirodė praktiškai neišsemiamos.

QLED ekranas sugeba atkurti net milijardą atspalvių

Išvados

Q9F – tai neabejotinai geriausias visų laikų „Samsung“ televizorius! Jis skirtas reikliems vartotojams, vertinantiems išskirtinį dizainą ir nepakartojamą vaizdą. Galbūt yra televizorių, kurie išdrįstų su šiuo modeliu pasirungti ekrano dydžiu ir vaizdo kokybe. Tačiau QLED technologija gali pasiūlyti tai, ko nesugeba užtikrinti nė vienas konkurentas. Tai ilgaamžiškumas. Kvantinių taškų sluoksnį turintis ekranas neišdega. Net po daugelio tarnybos metų jis atrodys lygiai taip pat kaip pirmąją dieną, kai atkeliavo į jūsų namus iš parduotuvės!

COMMENTS