Saeco Incanto HD8922/09 – „Un caffè, per favore!“

Saeco Incanto HD8922/09 – „Un caffè, per favore!“


Naujausia kaina: €

 
Apie tokį itališkos kavos kampelį savo virtuvėje svajoja kiekvienas namų šeimininkas! Itališkas stilius glosto žvilgsnį, o nepakartojamas kavos aromatas priverčia mintimis persikelti į Italijos senamiesčio gatvelėje įsikūrusią kavinę, kurioje praleidome neužmirštamas atostogų akimirkas… „Incanto HD8922/09“ siūlo pasimėgauti septyniais rinktiniais kavos gėrimais – nuo stipraus espreso iki pasakiškai švelnaus kapučino. Mūsų pageidavimas bus įvykdytas akimirksniu.

HD8922/09 turi „AromaG3“ malūnėlį, kuris sugeba keisti malimo ašmenų kampus. Kavos pupelės malamos atskirai kiekvienai gėrimo porcijai, todėl kava būna ypač aromatinga. Iš kokybiško plieno ir lengvo aliuminio pagamintas vandens virimo elementas įkaista akimirksniu, todėl kavos porcija paruošiama per labai trumpą laiką. Aparatas nereikalauja priežiūros: „Aqua­Clean“ filtras sulaiko nepageidaujamas apnašas, todėl šalinti kalkes reikės tik paruošus 5 tūkst. puodelių kavos.

„Incanto HD8922/09“ turi patogų nuimamą 0,5 l talpos pieno ąsotį su rankena. Pienu pagardinti espreso gėrimai – kapučinas ir latės kava – pasidabina aksominiu pieno putos sluoksniu. Pienas kavos aparate yra apdorojamas du kartus, pašalinant iš jo oro burbuliukus ir nešvarumus.

COMMENTS