Saeco Incanto HD8917/09: itališko skonio kavos mėgėjams

Saeco Incanto HD8917/09: itališko skonio kavos mėgėjams


Naujausia kaina: €

 

Teatras prasideda nuo rūbinės, o nepakartojamas kavos skonis – nuo ją gaminančio aparato. „Saeco Incanto“ mus suviliojo elegantišku stiliumi ir nepakartojamu espreso aromatu.

Pažvelgus į „Saeco Incanto HD8917/09“ užvaldo nostalgiška nuotaika. Šis kavos aparatas primena laikus, kai viskas buvo gaminama taip, kad galėtų ištikimai tarnauti daugelį dešimtmečių. Apie tokius daiktus mėgstame sakyti: „Dabar tokių jau nebegamina… “ Pažintis su „Saeco Incanto“ padėjo įsitikinti, kad senos ir garbingos Europos amatų tradicijos vis dar gyvos.

Saeco Incanto HD8917_6

Aparatas mus sužavėjo itališku dizainu ir ilgaamže konstrukcija

Ką sugeba kavos aparatas?

Saeco Incanto“ pasitinka grakščiu itališku dizainu, kuriame neklystamai atpažįstame XX a. vidurio klasikines formas. Korpuso viršus ir priekis pagaminti iš nerūdijančiojo plieno. Konstrukcija byloja apie nepriekaištingą kokybę.

Vienu mygtuko spustelėjimu galime pasigaminti nuostabų espreso, kapučino ar „late makiato“ puodelį. Darant pastarąjį gėrimą mums talkina 0,5 l talpos dviejų kamerų pieno ąsotis. Pienas plakamas du kartus, todėl pašalinami burbuliukai ir priemaišos, o paruošta pieno puta yra tiršta ir sodri. Ji užkloja puodelį ir papildo sodraus skonio aromatingą kavą.

Incanto HD8917/09“ leidžia pagaminti tokią kavą, kokia mums patinka. Galėsime pasirinkti vieną iš penkių aromato stiprumo lygių, temperatūrą ir porcijos dydį. Prietaisas turi atmintį, į kurią nesunku įrašyti pasirinktus gėrimo nustatymus.
Kavos aromato paslaptis

Saeco Incanto HD8917__2

Saeco Incanto HD8917/09“ aprūpintas keraminiu malūnėliu, kuris malimo metu neleidžia pupelėms perkaisti ir išsaugo visą jų aromatą. Keraminė konstrukcija užtikrina ilgą ir patikimą darbą. Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš penkių reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

Kavos aparato mechanizmas pagamintas iš aliuminio ir nerūdijančiojo plieno. Tokia konstrukcija nuolat užtikrina kavai virti tinkamiausias sąlygas. Gėrimas paruošiamas stebėtinai greitai.

Saeco Incanto HD8917_3

Lengva priežiūra

Saeco Incanto“ yra labai savarankiškas ir nereikalauja ypatingos priežiūros. „Incanto HD8917/09“ turi automatinę valymo sistemą, 1,8 l vandens talpą bei 250 g kavos pupelių konteinerį.

Aparate naudojamas „AquaClean“ vandens filtras efektyviai pašalina nuosėdas. Keičiant filtrą kartą per tris mėnesius, įšalinti kalkių nereikės net dvejus metus.

Saeco Incanto HD8917_5

„Saeco Incanto HD8917/09“ pieną plaka du kartus, sukurdamas tobulą aksominę putą

COMMENTS