Saeco Incanto HD8916/09: puikus itališkas espresas

Saeco Incanto HD8916/09: puikus itališkas espresas


Naujausia kaina: €

Tai jau nebe pirmas „Saeco Incanto“ aparatas, radęs kelią į mūsų bandymų laboratoriją. Ir kiekvieną kartą jie mus žavėjo įspūdingu dizainu bei nuostabiu kavos aromatu.

Italai turi subtilų stiliaus pojūtį. Jų dizainerių rankose metalas ir kitos medžiagos įgyja elegantiškas formas, kurių anksčiau niekur nebuvome matę. Tokį daiktą norisi ne tik matyti, bet ir paliesti.

Naujasis „Saeco Incanto“ kavos aparatas galėjo gimti tik italo vaizduotėje. HD8916/09 rasime aštrių kampų. Lakonišką juodos spalvos siluetą papildo švelnios, praėjusio amžiaus viduryje sukurtiems daiktams būdingos linijos. Naudotis šiuo įrenginiu – paprasta ir patogu, tačiau tai niekada netaps nuobodžia rutina.

Nepakartojamas kavos aromatas

Teatras prasideda rūbinėje, o aromatingo ir skanaus kavos gėrimo pradžios reikia ieškoti malūnėlyje. „Saeco Incanto“ „girnos“ pagamintos iš keraminių elementų. Jie nedyla, yra ilgaamžiai ir tyliai veikia.

Kiekviena kavos porcija sumalama greitai ir tiksliai, todėl pupelės nespėja perkaisti. Malimo metu išsaugomas autentiškas kavos aromatas, kuris atsiskleidžia vos tik sumaltas daleles paliečia pirmieji vandens lašai.

Patogus valdymas

„Saeco Incanto“ yra šeši mygtukai, todėl vienu spustelėjimu galime pasirinkti vieną iš keturių populiariausių kavos gėrimų. Kiti du mygtukai leidžia reguliuoti aromato stiprumą ir patekti į pagrindinį valdymo meniu.

Bandymų metu aparatas klauso menkiausios mūsų užgaidos. Drąsiai eksperimentuojame, keisdami sumaltos kavos rupumą, gėrimo ruošimo trukmę ir aromato stiprumą. Į pokyčius „Saeco Incanto“ reaguoja jautriai, bet subtiliai. Todėl net atradus ir išsaugojus derinį, kuris labiausiai patinka, norisi toliau tęsti paieškas.

Aksominė pieno puta

„Saeco Incanto“ turi integruotą pieno ąsotėlį. Aparatas paruošia idealios temperatūros kapučino ir latės kavos putą. Mums praktiškai nieko nereikia daryti: įpilame pieno, įstatome ąsotėlį į jam skirtą vietą ir paspaudžiame mygtuką su gėrimo pavadinimu.

Naudojant „Latte Perfetto“ technologiją pienas suplakamas du kartus ir esant nustatytai temperatūrai aksominė puta užpilama ant paruoštos kavos.

Ąsotėlį galima saugiai laikyti šaldytuve, kad pienas nesugestų. Pačią talpą ir pieno sistemos vamzdelius kaskart panaudoję išvalome ir išskalaujame vienu mygtuko spustelėjimu.

Geriausios kokybės vanduo

Įjungiant ir išjungiant aparatą yra automatiškai išplaunama kavos virimo sistema. „Saeco Incanto“ naudojamas „AquaClean“ vandens filtras neleidžia susidaryti nuoviroms. Todėl reguliariai jį keičiant aparatu aparatu (papildomai nešalinant kalkių) galima išvirti iki 5000 puodelių kavos.

COMMENTS