ROG Strix GL702ZC: Žaidimų kompiuteris su „AMD Ryzen 7“

ROG Strix GL702ZC: Žaidimų kompiuteris su „AMD Ryzen 7“


Naujausia kaina: €

„ASUS ROG Strix GL702ZC“ – tai pirmasis pasaulyje nešiojamasis kompiuteris su naujuoju „AMD Ryzen™ 7“ procesoriumi. Jis sujungė nepažabotą „Ryzen“ platformos galią ir ROG specialistų sukauptą žaidimams kompiuterių gamybos patirtį.

„Republic of Gamers“ serijos įrenginys turi viską, ko gali prireikti reikliausiam kompiuterinių žaidimų mėgėjui. „AMD Ryzen“ platforma garantuoja didelį aštuonių branduolių lusto našumą ir yra pritaikyta sudėtingoms grafinėms užduotims. Kompiuteris turi milžinišką 17 colių (44 cm) įstrižainės ekraną bei aukšta greitaveika pasižyminčią klaviatūrą, kuri leidžia patikimai kontroliuoti intensyviausius veiksmo žaidimus. Įrenginio funkcijas koordinuoja „ROG Gaming Center“ valdymo skydelis.

Neįtikėtinai galingas

„ROG Strix GL702ZC“ galios paslaptis – AMD duetas: „Ryzen 7 1700“ procesorius ir „Radeon RX580“ vaizdo plokštė. „Ryzen“ procesorius turi net aštuonis branduoliais ir 16 lusto resursus  paskirstančių gijų. Turborežimu veikiančio procesoriaus taktinis dažnis siekia net 3,7 GHz. AMD procesoriuje panaudota visiškai nauja „Zen“ architektūra užtikrina ne tik aukštą našumą, bet ir mažas elektros energijos sąnaudas. Tai reiškia, kad darbo metu procesorius mažiau kaista.

AMD procesoriui talkina net 16 GB darbinės atminties. Kompiuteryje pakaks vietos visiems failams – jame yra 1 TB talpos kietasis diskas. Tam, kad „Windows 10“ operacinė sistema, programos ir pamėgti žaidimai veiktų dar greičiau, papildomai įstatyta ypač sparti 256 GB talpos judančių dalių neturinti SSD laikmena.

„AMD Radeon RX580“ vaizdo plokštė aprūpinta 4 GB GDDR5 tipo vaizdo atmintimi. Todėl šis kompiuteris leidžia mėgautis ne tik daug resursų reikalaujančiais žaidimais, bet ir virtualios realybės pramogomis.

Rodo puikų vaizdą

ROG Strix GL702ZC“ turi platų ekraną, palaikantį „AMD FreeSync“ technologiją, kuri visu gražumu pasirodo žaidžiant tikroviškus 3D veiksmo žaidimus. „FreeSync“ leidžia suderinti monitoriaus ir AMD vaizdo plokštės darbą, užtikrindama maksimalų ekrane rodomų kadrų per sekundę skaičių. Tai padeda išvengti susiliejusių, trūkčiojančių ir į atskiras dalis subyrančių kadrų.

Be to, „ROG Strix GL702ZC“ puikiai veikia su visais monitoriais „AMD FreeSync“ technologiją palaikančiais monitoriais. Juos prie nešiojimo kompiuterio galima prijungti naudojant „DisplayPort“ arba HDMI jungtis.

Žaidimams pritaikyta klaviatūra

„ROG Strix GL702ZC“ klaviatūra atrodo ypač stilingai. Jos mygtukai šviečia raudona spalva. Dažniausiai žaidimuose naudojami WASD klavišai buvo sukonstruoti atsižvelgiant į profesionalų žaidėjų pageidavimus. Paspaudimo metu jie įveikia 1,6 mm nuotolį, todėl kompiuteris akimirksniu sureaguoja į menkiausiu pirštų judesius, o žaidėjo ranka mažiau pavargsta. Šiai ASUS klaviatūrai keliami aukščiausi patikimumo reikalavimai. Ji atlaiko net 10 mln. paspaudimų.

Išmani aušinimo sistema

Nešiojamasis kompiuteris turi dvigubą aušinimo sistemą su dviem procesorių ir vaizdo plokštę aušinančiais ventiliatoriais bei iš vario pagamintais vamzdeliais, kuriais perteklinis karštis pašalinamas už korpuso ribų. Todėl „ROG Strix GL702ZC“ neprarasdamas našumo sugeba atlaikyti pačius ilgiausius žaidimų maratonus.

Pašalina aplinkos triukšmą

Skirtingose „ROG Strix GL702ZC“ yra įmontuoti mikrofonai. Jie fiksuoja aplinkos garsus, kad galėtume žaidimų metu patogiai bendrauti su savo komandos nariais.

„ROG Gaming Center“

„ROG Gaming Center“ valdymo skydas leidžia patogiai valdyti kompiuterio nustatymus ir greitai paleisti žaidėjų dažniausiai naudojamus įrankius: „ROG Game First IV“, „XSplit Gamecaster“ ir  „Splendid“.

COMMENTS