RB37K63632C/EF ir RB37K63611L/EF – klasikinis „Samsung“ spalvų derinys

RB37K63632C/EF ir RB37K63611L/EF – klasikinis „Samsung“ spalvų derinys


Samsung RB37K63632C/EF kaina: €

Samsung RB37K63611L/EF kaina: €

 
Tai bent gražuoliai! Naujieji „Samsung“ šaldytuvai privertė mus šūktelėti iš nuostabos. Blizgus veidrodinis juodo ir balto stiklo paviršius paverčia šiuos įrenginius virtuvės puošmena. Ir tai toli gražu ne vienintelis dalykas, kuris mus sužavėjo garsaus Korėjos gamintojo šaldytuvuose!

Prieš mus stovi klasikinis derinys – juodas „Samsung RB37K63632C/EF“ ir baltas RB37K63611L/EF. Abu dvimetriniai modeliai turi didelius 98 l šaldiklius, o bendra įrenginių talpa siekia po 367 l. Juodasis A++ klasės įrenginys per metus sunaudoja vos 259 kWh elektros energijos, o baltasis – 314 kWh ir priklauso A+ klasei. „Samsung“ šaldytuvai naudoja patikimumu garsėjančius skaitmeninio inverterio kompresorius, kurie veikia stebėtinai tyliai – 38 dB garsą įmanoma išgirsti tik priėjus arti ir labai gerai įsiklausius. Todėl naujieji šaldytuvai puikiai tinka atvirojo plano butams.

all-around-cooling

„All-Around Cooling“ sistema ir „Metal Cooling“ sienelė palaiko pastovią temperatūrą visame įrenginyje, užkirsdamos kelią šerkšnui ir leisdamos ilgiau išsaugoti šviežią maistą

Jokio šerkšno!

Šie „Samsung No Frost“ šaldytuvai aprūpinti „Multi Flow“ technologiją naudojančiomis „All-Around Cooling“ sistemomis. Jos pučia šalto oro srovę į skirtingas šaldytuvo ir šaldiklio zonas, išlygindamos temperatūrą ir drėgnumo lygį visame tūryje. Palaikyti vienodą temperatūrą padeda metalinė „Metal Cooling“ sienelė, kuri tęsiasi per visą šaldytuvo zonos aukštį. Dėl ypač pastovaus mikroklimato viduje nesikaupia vandens garų kondensatas ir nesiformuoja ledo kristalai, galintys pažeisti šaldytuvo mechanizmą ir gadinantys maisto produktus. Nėra šerkšno, todėl įrenginio nereikia atšildyti. Be to, galime būti ramūs, kad „Samsung“ visada dirbs visu pajėgumu, naudodamas mažiausiai elektros energijos ir nereikalaudamas papildomos priežiūros.

rb37j5230sa

„Fresh Zone“ stalčiuje sudarytos puikios sąlygos mėsai ir žuviai laikyti

Dar daugiau vietos maistui

Šaldytuvo skyriuje yra du patogūs ištraukiami stalčiai. Vienas skirtas vaisiams ir daržovėms. Virš jo įstatytas „Fresh Zone“ skyrius, kuriame – idea­lios sąlygos mėsai ir žuviai laikyti. Optimali temperatūra leidžia gerokai ilgiau išsaugoti jų skonį, tekstūrą ir maistines savybes. Be to, čia laikomų maisto produktų nereikės atšildyti.

Šaldytuvo duryse esančias lentynėles galime sustatyti mums patogiu būdu, kad jose sutilptų įvairaus dydžio maisto produktų pakuotės. Viršuje, vaikams sunkiai pasiekiamoje vietoje, sumontuota ažūrinė metalinė butelių lentynėlė.

Šaldiklio skyriuje radome tris didelius ištraukiamus „Full Open Box“ stalčius. Jie pagaminti iš permatomo plastiko, todėl vos atidarę dureles iš karto galime matyti, kas juose sudėta.

Išvados

RB37K63632C/EF ir RB37K63611L/EF – vieni universaliausių šaldytuvų, kokius mums teko bandyti pastaruoju metu. „Samsung“ įrenginiai pasižymi ypač aukšta surinkimo kokybe ir nesenstančia išvaizda. Inverterinis kompresorius ir bešerkšnė „No Frost“ sistema garantuoja, kad šie įrenginiai ilgus metus ištikimai tarnaus mūsų šeimai. Naujieji „Samsung“ šaldytuvai lengvai patenkins vidutinio dydžio šeimos poreikius.

 

COMMENTS