Razer Taipan: pelė tikram „geimeriui“

Razer Taipan: pelė tikram „geimeriui“


Naujausia kaina: €

„Razer Taipan“ – tai žaidimų pelė. Ji buvo kuriama drauge su žaidimų sporto atstovais. Jie padėjo parinkti geriausią įrenginio formą, svorį ir balansą, kad ja būtų patogu naudotis tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams žaidimų mėgėjams. Jos siauras ir visiškai simetriškas korpusas patogiai guli bet kokio dydžio delne ir turi neslystantį paviršių. „Razer Taipan“ lengva valdyti ir pirštų galiukais, ir įrėmus delną gerai profiliuotą atramą.

„Taipan“ yra labai lengva. Ja patogu atlikti greitus veiksmus, kurių netrūksta žaidimų eigoje, o žemas svorio centras užtikrina judesių tikslumą. Ši „Razer“ pelė – tikras darbinis arkliukas. Ji turi viską, ko gali prireikti žaidimų mėgėjui bei profesionalui, mėgstančiam veiksmo ir strateginius žaidimus. Tačiau joje nerasime nereikalingų blizgučių bei funkcijų, kurias kiti gamintojai dažnai naudoja vien tam, kad pritrauktų pirkėjų dėmesį.

4G lazerinis jutiklis

„Razer Taipan“ yra aprūpinta lazeriniu jutikliu, kurio raiška siekia 8200 taškų colyje. Jutiklio jautrumą yra reguliuojamas. Jį nesunku pritaikyti prie įvairių paviršių ir valdymo įpročių. Jutiklis toks tikslus, kad visada nusitaiko ten, kur mes to norime.

Šoniniai mygtukai

Mygtukai simetriškai išdėstyti abiejuose pelės šonuose, strategiškai parinktose vietose. Juos galima užprogramuoti, kad akimirksniu atliktų mums reikalingus veiksmus ar makrokomandas ir padėtų aplenkti mūsų varžovus.

Patogi valdymo programa

„Razer“ pelės funkcijos ir nustatymai valdomi patogiu „Synapse“ įrankiu. Pasirinktas nuostatų profilis yra išsaugomas debesyse, todėl savo pelę galėsime naudoti su įvairiais kompiuteriais. „Synapse“ leidžia reguliuoti jutiklio jautrumą ir keisti atstumą, kokiu jutiklis pradeda veikti, kai būna pakelta nuo horizontalaus paviršiaus. Ši programa taip pat suteikia galimybę automatiškai įdiegti naujausias aparatūrinės įrangos versijas, kurios pagerina pelės darbą ir užtikrina stabilumą.

COMMENTS