Samsung Quick Drive: dvigubai greitesnis skalbimas!

Samsung Quick Drive: dvigubai greitesnis skalbimas!

Paklausite, kas gali būti bendro tarp skalbyklės ir lenktyninio automobilio? Atsakysime – greitis. Gamintojai nuožmiai rungiasi, kas sukurs greičiausiai, taupiausiai ir geriausiai skalbiantį prietaisą. Šiame sezone turime aiškų lyderį! Tai „Samsung Quick Drive“. Ji savo užduotį atlieka net du kartus greičiau už įprastas skalbykles. Kaip jai tai pavyksta?

Kiek laiko praleidžiate skalbdami? Sudėjus visas sugaištas valandas per metus susidaro kelios dienos, o galbūt – net savaitės. Yra daugybė dalykų, kuriems šį laiką galėtumėte skirti su žymiai didesne nauda ir malonumu, todėl skalbyklės turi taupyti ne tik elektrą bei vandenį, bet ir brangias šeimininko minutes.

Inžinieriai neriasi iš kailio bandydami sukurti idealią skalbyklę. Ji privalo puikiai skalbti drabužius bei patalynę ir daryti tai per žymiai greičiau. Todėl buvo sukurta „Quick Drive“ sistema. Lyginant su kitomis mūsų testuotomis skalbyklėmis, ji suvartojo penktadaliu mažiau elektros energijos ir, svarbiausia, su savo užduotimi susidorojo dvigubai greičiau!

 

Kas yra „Quick Drive“?

„Quick Drive“ sistemos širdis – naujos kartos modulinis būgnas. Jis sudarytas iš dviejų dalių – pagrindinio cilindro ir pulsatoriaus. Tai profiliuotas, sraigtą primenantis diskas. Jis įmontuotas būgno gale ir gali suktis į priešingą pusę nei pats būgnas. „Samsung“ būgno paviršius išprofiliuotas tokiu būdu, kad nukreiptų vandens srovę ir padidintų jo judėjimo greitį.

Darbo metu skalbiniai ir vanduo juda įvairiomis kryptimis ir išnaudoja visą būgno tūrį. Tai, kas vyksta jo viduje primena nuolat kintantį sūkurį. Galinga vandens srovė neleidžia drabužiams susisukti ir nepalieka neišskalbtų vietų, todėl nešvarumai iš audinio pašalinami greičiau ir efektyviau, audiniai mažiau dyla, o spalvos išlaiko savo natūralų atspalvį.

Darbštieji „EcoBubble“ burbuliukai

Įsitikinome, kad „Quick Drive“ puikiai skalbia tiek aukštos, tiek žemos temperatūros vandenyje. Pastaruoju atveju ypač praverčia „EcoBubble“ technologija. „Samsung“ turi specialų generatorių, kuriame skalbiklis yra visiškai ištirpinamas vandenyje ir sumaišomas su oru. Tokiu būdu yra suformuojama tiršta mažyčių burbuliukų puta.

Tradicinės sistemos įrenginiuose milteliai arba skalbimo skystis tik pradėdavo tirpti vandenyje, o „EcoBubble“ burbuliukai, apgaubti veikliosios medžiagos plėvele, jau skverbėsi į audinio struktūrą, naikindami net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Pasak „Samsung“ inžinierių, jie daro tai net 40 kartų greičiau! Ten, kur efektyviam „Eco Bubble“ darbui pakanka vos 15 °C temperatūros, tradicinėms skalbyklės reikalauja iki 40°C įšildyto vandens. Todėl „EcoBubble“ ir „Quick Drive“ duetas gali nuversti kalnus!

Idealiai švarūs drabužiai per 39 minutes!

Atėjo metas pagrindiniam naujosios „Quick Drive“ skalbyklės bandymui. Jo metu pasistengiame atkartoti tipinę situaciją. Į skalbyklę keliauja 5 kg vidutiniškai išteptų skalbinių. Pasirenkame ypač greitą „Super Speed“ programą. „Quick Drive“ ir „EcoBubble“ užduotį užbaigia vos per 39 minutes.

Rekordinį greitį „Samsung“ pasiekia karpydama laiką visur, kur tik galima. Gerokai sutrumpėjo skalbinių skalavimo ir sunkimo procedūra. Skalbyklės viduje įtaisytas vandens purkštukas „Speed Spray“ padeda greitai išplauti skalbimo priemonės ir nešvarumų likučius. Visas profiliuotas būgno paviršius nusėtas nedidelėmis skylutėmis, pro kurias gręžimo metu pašalinama perteklinė drėgmė.

Daugiau jokių užsilikusių skalbinių!

Išduosime paslaptį – esame užuomaršos! Todėl nė viena „Samsung“ inovacija mūsų nedžiugina taip, kaip „AddWash“ funkcija. Ji leidžia išspręsti problemą, su kuria nuolat susiduria kiekvienas namų šeimininkas. Tereikia sukrauti skalbinius ir įjungti skalbyklę, kai iš visų pašalių staiga ima lįsti porininkes pametę kojinės, vaikų drabužėliai ir sportinės aprangos elementai ir kiti nešvarūs daiktai, kurių jums prireiks pačiu artimiausiu metu…

„Samsung AddWash“ šią bėdą išsprendė paprastu ir elegantišku būdu. Skalbyklės durelėse įmontuotas papildomas, hermetiškai uždaromas langelis. Jį galima praverti bet kuriuo metu, kai skalbimo temperatūra neviršija 50 °C. Vienas mygtuko spustelėjimas, ir skalbyklė trumpam sustabdo pradėtus darbus. Pro „AddWash“ langelį galite sukrauti užsilikusius skalbinius, įpilti papildomų skalbimo priemonių bei minkštiklio arba pridėti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos reikia išskalauti ar išsunkti.

Išmanus skalbyklės valdymas ir paprasta priežiūra

Išmanieji telefonai, išmanieji televizoriai… Atėjo laikas ir išmaniosioms skalbyklėms! „Samsung“ galima valdyti ne tik tradiciniu korpuso priekyje esančiu skydeliu, bet ir telefone įdiegta programėle. Ji leidžia lengvai pasirinkti tinkamą programą, planuoti skalbimo laiką ir stebėti jų eigą, laiku atlikti profilaktinius skalbyklės valymo darbus. Viskas paprasta ir labai patogu!

„Samsung“ skalbyklė aprūpinta automatine valymo funkcija. Ji pašalina valymo priemonės likučius, be jokių cheminių valiklių užtikrina būgno, membranos, durelių stiklo švarą. Valymui naudojamas karštas vanduo ir didelės būgno apsukos. Tokiu būdu pavyksta sunaikinti net 99 proc. nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų.

Mūsų išbandyta „Samsung“ skalbyklė taip pat turi naujos kartos kaitinimo elementą. Jis padengtas užpatentuota keramine danga, kuri gerokai sumažina kalkių apnašų tikimybę ir užtikrina šio svarbaus skalbyklės elemento ilgaamžiškumą.

Išvados

Skalbyklė – ne tas įrenginys, kuris dažnai patenka į technologijų mėgėjų akiratį. Ir visai be reikalo!  „Samsung“ pavyzdys parodo, kad buitinė technika gali būti tikrai įdomi ir inovatyvi. Korėjiečiams pavyko sukurti išskirtinį įrenginį. „Quick Drive“ ir „EcoBubble“ technologijų derinys leidžia pasiekti puikų rezultatų. Ši skalbyklę ne tik gerai skalbia, bet ir taupo jūsų laiką. Mus labai pradžiugino naujos išmaniosios funkcijos. Jos  padeda išnaudoti visas naudingiausias įrenginio galimybes.

COMMENTS