Pūskite į mane, pūskite!

Pūskite į mane, pūskite!

Kaip išgyventi karštą vasaros dieną biure ar namuose? Į pagalbą atskuba ventiliatorius. Užsukę į TECHNORAMĄ rasime pačių galingiausių ir patogiausių modelių.

1. Stadler Form OTTO Bamboo

Šio ventiliatoriaus korpusas pagamintas iš bambuko. Jis ne tik puikiai atrodo, bet ir nukreipia oro srovę mums reikalinga kryptimi. Kojelių aukštį galima reguliuoti. „Stadler“ pučia švelnią gaivaus oro srovę, kurios stiprumą reguliuojame gale esančiu jungikliu. Ventiliatorius skleidžia vos 35 dB garsą.


Naujausia kaina: €

2. Vagner FD-40M

Didelis, ant grindų statomas ventiliatorius gali veikti trimis greičiais. Darbo metu jo galvutė sukinėjasi į šalis, užtikrindama oro cirkuliavimą visoje patalpoje. Įrenginys turi apsaugą nuo perkaitimo.


Naujausia kaina: €

3. Midea FT45-14AP

„Midea“ ventiliatorius pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Tankiu sieteliu uždengtų menčių skersmuo siekia 45 cm. Ši prietaisą galima pastatyti ant stalo ar spintelės. FT45-14AP turi galingą 90 W variklį, kuris gali suktis trimis greičio režimais.


Naujausia kaina: €

4. Windamp AF1010

„Windamp“ gerokai skiriasi nuo kitų ventiliatorių. Vietoje tradicinių menčių jis naudoja „Valley Wind“, kuri sukuria oro srovę ventiliatoriaus korpuso viduje. Prietaisas turi nuotolinio valdymo pultelį, LED indikatorių, 70° kampu pasisukančią galvutę, 1–8 val. laikmatį bei 8 greičio režimus.


Naujausia kaina: €

5. Nordic Home Culture NHC FT-510

Šis daikčiukas vėdina, vėsina ir drėkina orą. Komplekte yra du ledo blokai, kuriuos galime atšaldyti šaldytuve. Vėsintuvas turi nuotolinio valdymo pultelį, jį galima užprogramuoti, atidedant darbo pradžią iki 7 valandų.


Naujausia kaina: €

COMMENTS