Prynt: paverskime telefoną momentiniu fotoaparatu

Prynt: paverskime telefoną momentiniu fotoaparatu

Niekas atstos popierinių nuotraukų. Jose įamžintos akimirkos išlieka atmintyje daugelį metų. Tačiau dažniausiai širdžiai mieli kadrai pasimeta mūsų telefone tarp tūkstančių kitų vaizdelių. O juk šaunių popierinių nuotraukų galime pasidaryti vos per kelias sekundes! Tam reikia visai nedaug – išmaniojo telefono ir jam skirto dėkliuko „Prynt“. Šiame dėkliuke įmontuotas nedidelis nuotraukų spausdintuvas, kuriame telpa 10 blizgių fotopopieriaus lapelių.

Prynt“ veikia su „iPhone 5“ ir „Samsung Galaxy S5“ bei naujesniais telefonų modeliais. Jie prie spausdintuvo prijungiami naudojant konkrečiam „rageliui“ skirtą laikiklį, kurį reikia įsigyti papildomai. Prieš pradedant fotografuoti, telefone įdiegiame „Prynt“ programėlę.

PRYNT_1

Prynt“ išvaizda primena tradicinius fotoaparatus. Dėkliuko korpusas padengtas neslidžia medžiaga, kuri gerai priglunda prie rankos. Paspaudus ant jo esantį fotografavimo mygtuką, įamžinamas kadras. Su „Prynt“ galime daryti paprastas nuotraukas ir asmenukes. Norėdami išspausdinti patikusį vaizdelį, telefono ekrane spustelime mygtuką, ir po pusės minutės iš dėkliuko išlenda popieriaus lapelis.

Fotografavimo metu į telefono atmintį įrašoma ne tik nuotrauka, bet ir kelių sekundžių vaizdo įrašas. Jis įkeliamas į internetą. Šį vaizdo įrašą galima pamatyti telefone įjungus „Prynt“ programėlę ir objektyvą nukreipus į popierinį vaizdelį. Pirmą kartą tai padarius mūsų laukė tikra staigmena. Vaizdas nuotraukoje staiga atgijo ir jo vietoje išvydome fotografavimo metu įrašytą filmuką!

COMMENTS