Prestigio Smartbook 141C: geriausias kompiuteris mokslams

Prestigio Smartbook 141C: geriausias kompiuteris mokslams

Koks turi būti nešiojamasis kompiuteris, skirtas mokiniui ar studentui. Visų pirma – nebrangus ir lengvas. Be to, toks įrenginys privalo gerai atlikti visas kasdienines užduotis ir turėti gerą bateriją. Išbandę „Prestigio Smartbook 141C“ įsitikinome, kad šis modelis – rimtas pretendentas į geriausio mokslams skirto kompiuterio titulą.

Prestigio Smartbook 141C“ – mažas, plonas ir lengvas (vos 1,5 kg) nešiojamasis kompiuteris, tačiau jame įmontuotas didelis net 14,1 colio (35,8 cm) įstrižainės matinis „Full HD“ (1920 x 1080 taškų) IPS ekranas. Tokios aukštos raiškos ir geros vaizdo kokybės mes tikrai nesitikėjome išvysti šiame labai nebrangiame įrenginyje. Ekranas atkuria ypač sodrias spalvas ir pasižymi dideliu matymo kampu. Akys nepavargsta net praleidus prie kompiuterio visą dieną.

Naujausia kaina nuo:

Kompiuterio konstrukcija

Savo forma „Smartbook 141C“ primena pleištą. Jis pagamintas iš tvirto, malonaus liesti plastiko. Ši medžiaga yra elastinga, todėl nešiojantis kompiuterį kuprinėje nereikės bijoti, kad korpusas gali įskilti ar susibraižyti. Bene vienintelis trūkumas – paviršius kaip magnetas traukia pirštų atspaudus.

Gamintojas „Smartbook 141C“ „apginklavo“ solidžiu jungčių rinkiniu, dėl kurio „Prestigio Smartbook 141C“ galima labai patogiai naudoti kaip stalinio kompiuterio pakaitalą. Dešinėje korpuso pusėje yra USB 2.0 lizdas ir atminties kortelių skaitytuvas, kairėje – greitaeigė USB 3.0 jungtis, HDMI ir maitinimo lizdas. Todėl prireikus galėsite nesunkiai prijungti monitorių, išorinius diskus ar išorinius valdymo įrenginius.

Kompiuteris aprūpintas visaverte klaviatūra. Rašyti ja – vienas malonumas. Klavišų paspaudimai – pakankamai gilūs ir gerai fiksuoti, todėl rašymo metu jaučiate greitą atgalinį ryšį.

Atskiro bandytojų pagyrimo susilaukė liečiamoji aikštelė. Ji padengta matiniu paviršiumi ir itin jautriai bei tiksliai reaguoja į pirštų paspaudimus. Neilgas brūkštelėjimas ir pelės žymeklis nukeliauja nuo vieno ekrano krašto prie kito! Be to, liečiamoji aikštelė palaiko keliais pirštais atliekamus gestus. Poreikio jungti išorinę pelę praktiškai nėra.

Techninės charakteristikos

Prestigio“ širdis – mažai energijos suvartojantis „Intel Atom Z8350“ procesorius su integruota „HD Graphics 400“ vaizdo posisteme. Mūsų išbandytame modelyje šiam lustui talkina 4 GB darbinės atminties. Kaip parodė spartos testai, toks duetas lengvai susidoroja su įvairiais dokumentais, lentelėmis, filmais ir patenkina visus interneto naršyklės poreikius. Kompiuteris atkeliauja su „Windows 10“ operacine sistema ir įdeigtu „Microsoft Office 365“ biuro programų rinkiniu. Failai saugomi judančių dalių neturinčioje 32 GB laikmenoje. Vidinę atmintį galima praplėsti įstatant iki 128 GB talpos atminties kortelę arba prijungiant išorinį kietąjį diską.

Viduje sumontuota net 9000 mAh talpos akumuliatoriumi. Jis be papildomo įkrovimo vidutiniškai išlaiko iki 8 valandų.

Išvados

Prestigio Smartbook 141C“ – gerai subalansuotas nešiojamasis kompiuteris. Dėl ypač žemos kainos ir mažo svorio jis ypač gerai tinka mokslams. Šis „noutbukas“ turi kokybišką IPS ekraną, patogią klaviatūrą bei liečiamąją aikštelę ir ilgai laikančią bateriją. Todėl juo galėsite nepavargdami dirbti visą dieną.

COMMENTS