Prestigio Muze B5 (PSP5520DUO): nebrangus išmanusis telefonas

Prestigio Muze B5 (PSP5520DUO): nebrangus išmanusis telefonas

Geras telefonas už labai patrauklią kainą – tai klišė, kurią naudoja daugelis technikos pardavėjų. Tačiau atlikę „Prestigio Muze B5“ bandymus supratome, kad be šio posakio negalėsime išsiversti. Mums vis dar sunku patikėti, kad jį galima įsigyti už dešimtadalį madingo flagmano kainos!

„Prestigio Muze B5“ (PSP5520DUO) privertė mus iš karto pakylėti pigiems išmaniesiems telefonams iki šiol taikytą vertinimų kartelę. Vos paėmus šį „ragelį“ į rankas pasidarė aišku, kad jis surinktas su meile ir dėmesiu kiekvienai smulkmenai.

Gamintojas siūlo du skirtingų spalvų modelius – juodą ir auksinį. Į mūsų bandymų laboratoriją atkeliavo juodasis variantas. Toks spalvų derinys paverčia telefoną vientisu monolitu. Šį įspūdį dar labiau sustiprina užapvalinti korpuso ir ekraną gaubiančio 2,5D stiklo kraštai.

Naujausia kaina nuo:

Sodrus IPS ekranas

Prestigio Muze B5“ turi platų 5,2 colio (13,2 cm) įstrižainės ekraną, kurio šonus juosia palyginti plonas rėmelis. Dėl IPS technologijos vaizdas pasižymi labai dideliu matymo kampu ir natūralia spalvų gama. HD raiška užtikrina gerą detalumą (283 taškus kiekviename colyje), todėl žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus – vienas malonumas. Pamatyti pavienių taškelių praktiškai neįmanoma!

Atstoja fotoaparatą

Galinėje sienelėje sumontuotas 13 megapikselių fotoaparatas. Šalia jo yra LED blykstė. Ji praverčia fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis. Fotografo paslaugoms – automatinė fokusavimo sistema, kuri užtikrina fotografuojamų objektų ryškumą.

Nebuvo pamiršti ir asmenukių mėgėjai! Jiems skirta priekinė 5 megapikselių vaizdo kamera. Ji ypač gerai tinka vaizdo pokalbiams. Plataus kampo objektyvas leidžia laikyti telefoną arti veido, todėl ranka ilgai nepavargsta.

Procesorius, baterija ir vidinė atmintis

Prestigio Muze B5“ aprūpintas tinkamai subalansuotas komponentais. Jo viduje yra keturių branduolių procesorius. Bandymų metu įsitikinome, kad šis lustas lengvai „paveža“ „Android 7.0“ operacinę sistemą, jos valdymo aplinką, paleistas programėles ir žaidimus. Perjungti iš vienos aplikacijos į kitą užtrunka vos akimirką.

Pilnai įkrautos 2450 mAh talpos baterijos nesunkiai užtenka visai dienai. Operacinė sistema, jūsų įdiegtos programėlės, žaidimai ir asmeniniai failai saugomi 16 GB vidinėje atmintyje. Ją bet kada galite praplėsti įstatydami iki 32 GB talpos „micro SD“ atminties kortelę. Labai džiugu, kad gamintojas telefonui nepagailėjo dviejų SIM kortelių lizdų. Todėl „Prestigio“ galėsite naudoti ir kaip asmeninį, ir kaip darbinį telefoną.

Visada saugūs duomenys

Muze B5“ turi pirštų atspaudų skaitytuvą. Jis sumontuotas korpuso galinėje sienelėje pagrindinės kameros blykste, todėl yra lengvai pasiekiamas smiliumi. Skaitytuvas leidžia greitai atrakinti telefoną ir jame esančias programėles bei apsaugo jūsų duomenis, kad jie nepatektų į pašalinių rankas.

Išvados

Prestigio Muze B5“ labai nebrangus ir gerai subalansuotas išmanusis telefonas. Tai solidus ir šauniai atrodantis įrenginys. Jis turi kokybišką IPS ekraną ir yra pakankamai pajėgus, kad atliktų visas kasdienines užduotis. Daugeliui vartotojų pravers du SIM kortelių lizdai. Mums buvo labai maloni staigmena tokios klasės telefone pamatyti greitai ir patikimai veikiantį pirštų atspaudų skaitytuvą.

COMMENTS