POSH Micro X S240: tai bent mažylis!

POSH Micro X S240: tai bent mažylis!


Naujausia kaina: €

 

Senoliai dar pamena laikus, mobiliųjų telefonų gamintojai varžydavosi, kuris sukurs patį mažiausią „ragelį“, bet vėliau viskas apsivertė aukštyn kojomis. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai auga kaip ant mielių. Tačiau kartais pasiilgstame patogių ir simpatiškų mažylių. Tikriausiai panašiai galvojo ir kompanijos POSH dizaineriai, kuriems pavyko sukurti mažiausią pasaulyje išmanųjį telefoną.

POSH Micro X S240“ turi 2,4 colio įstrižainės liečiamąjį ekraną. Aparatas dydžiu prilygsta banko kortelei. Telefone įmontuotas 1 GHz dažniu veikiantis procesorius, 512 MB darbinės ir 4 GB vidinės atminties. Aišku, kad šis telefonas nesivaržo dėl spartos nugalėtojo laurų, tačiau jo sugebėjimų pakanka, kai užsimanome panaršyti internete ar užsukame į pamėgtas „Android“ programėles. Baterija be papildomo įkrovimo gali išbūti iki 180 valandų, jos resursų pakanka 4 pokalbio valandoms.

Mažas telefoniukas gali sukelti šypseną, tačiau daugeliu atvejų jis yra tiesiog nepamainomas. Pavyzdžiui, jis puikiai tinka vaikams ir sportuojantiems žmonėms.

POSH Micro X S240_2

COMMENTS