Pioneer PL-30-K | PLX-500-K: didžėjui, ir melomanui

Pioneer PL-30-K | PLX-500-K: didžėjui, ir melomanui

Kompanijos „Pioneer“ vardas gerai pažįstamas visiems kokybiško garso mėgėjams. Daugelis savo pažintį su muzika pradėjo nuo klasikinių „Pioneer“ patefonų modelių. Šį kartą pristatome du puikius, bet labai skirtingus prietaisus.

„Pioneer PL-30-K“ skirtas kompromisų nepripažįstantiems audiofilams. Įrenginys turi dviejų sluoksnių korpusą su masyvia 4 mm storio metalo plokšte. Tokia konstrukcija gerai slopina vibraciją ir užtikrina idea­lias sąlygas plokštelėms atkurti. Automatinė plokštelių paleidimo sistema leidžia išvengti netikėtų įbrėžimų. Lengvai subalansuojamo ir iš aliuminio lydinio pagaminto garso ėmiklio gale yra nuimama galvutė. Ji labai tiksliai fiksuoja adatos virpesius. Svirties padėtį patefonas išmaniai koreguoja, atsižvelgdamas į plokštelės tipą bei adatos vietą disko pradžioje ar pabaigoje. Patefonas turi integruotą fono korektorių, todėl jį galima iš karto jungti prie stiprintuvo.


Naujausia „Pioneer PL-30-K“ kaina: €

Antrasis „Pioneer“ patefonas – PLX-500-K – savo išvaizda mums priminė profesionaliems didžėjams skirtą modelį PLX-1000. Jis atkuria šiltą ir malonų garsą, dėl kurio taip vertiname „vinilo“ plokšteles. Tai idealus prietaisas tiems, kurie nori mėgautis savo muzikos kolekcija. PLX-500-K turi S formos garso ėmiklio svirtį ir yra pritaikytas dirbti prie didžėjaus pulto. Todėl „Pioneer“ inžinieriai šiam įrenginiui nepašykštėjo efektyvios vibracijos slopinimo sistemos bei aukštą sukimo momentą turinčio elektros variklio. Be to, patefonas turi USB lizdą. Naudojant „Pioneer“ sukurtą programą su juo galėsime mėgstamus analoginius kūrinius paversti skaitmeniniais garso įrašais.


Naujausia „Pioneer PLX-500-K“ kaina: €

COMMENTS