„Philips Viva Colletion Multicooker“ – skanus ir greitas maistas

„Philips Viva Colletion Multicooker“ – skanus ir greitas maistas

Sunku patikėti, kad vienas įrenginys gali virti, kepti ir troškinti maistą! Kaip tik tai sugeba naujasis kompanijos „Philips“ daugiafunkcis puodas HD4731/70.

TECHNORAMA darbuotojai labai mėgsta universalius daugiafunkciai puodai. Mat su šiais virtuvės pagalbininkais net visiškai nepatyręs virėjas gali pagaminti išskirtinio skonio patiekalų. Tad dėl teisės išbandyti naująjį „Philips Viva Colletion“ serijos atstovą HD4731/70, teko nemažai pasigrumti su kolegomis. Ką gi pavyko sužinoti apie šį prietaisą testų metu?

Puodo konstrukcija

Įrenginys yra gerokai didesnis, nei gali pasirodyti žvilgtelėjus į iliustracijas. Nieko nuostabaus – jo viduje slepiasi 5 litrų talpos dubuo. Jo paviršius padengtas nepridegančiu keraminiu sluoksniu, kurį lengva išvalyti baigus maisto ruošą. Dubenį galima plauti indaplovėje.
Puodo korpusas pagamintas iš ekologiško ir tvirto plastiko, kuris nebijo smūgių ir nesibraižo eksploatavimo metu. Ši medžiaga gerai sugeria šilumą: verdant ar kepant maistą paviršius išlieka pakankamai vėsūs. Kaitinimo elementas apgaubia vidinį puodą iš visų pusių, tolygiai paskirstydamas šilumą ir garantuodamas vienoda patiekalo paruošimo lygį.
Korpuso viršuje įmontuotas atlenkiamas daugiasluoksnis dangtis, kuris lengvai atsidaro paspaudus mygtuką. Vidinė jo dalis yra nuimama, todėl ją labai paprasta išvalyti.
Įrenginys rūpinasi mažylių saugumu – jis turi užraktą nuo vaikų. Pernešant puodą iš vienos vietos į kitą, praverčia patogi atlenkiama rankena. Komplekte aptikome garinimo krepšys, kuris labai praverčia ruošiant sveiką, natūralias spalvas, aromatus ir vitaminus išlaikantį maistą.

Patogus valdymas

Korpuso priekyje įmontuotas valdymo skydelis su dideliu ekranu. Juo galime greitai pasirinkti virimo temperatūrą ir patiekalo ruošos laiką. Čia taip pat rasime dvi dešimtis iš anksto nustatytų maisto gaminimo programų, kurios automatizuoja populiariausių patiekalų ruošą.
„Philips HD4731/70“ leidžia iš anksto suplanuoti maisto gaminimą. Puode yra 24 valandų išankstinio nustatymo laikmatis. Tad galime išeidami į darbą sudėti reikiamus ingredientus, o sugrįžę iš jo rasti virtuvėje ką tik pagamintą garuojantį patiekalą.

Philips_HD4731_70-03

Su „Philips HD4731/70“ galime pasigaminti pačių įvairiausių patiekalų

Ką galime paruošti su „Philips“ puodu

Įrenginys – tikra Barbė devyndarbė. Jis verda, kepa ir troškina. Šio puodo pagalba galime pasigaminti pačių įvairiausių patiekalų: nuo sotaus omleto ar tirštos pomidorų sriubos, iki storų amerikietiškų blynelių ir pakepintų vištienos sparnelių medaus ir citrinos padaže. Prietaisas idealiai išvirs ryžius ir grikius, iškeps šokoladinį pyragą ir netgi išvirs braškių džemo. Užsimanėme naminio jogurto? „Philips“ puodas net ir jį sugeba pagaminti!
Pilnai išnaudoti universalaus puodo talentus padės receptų knyga. Su pačių įvairiausių patiekalų receptais galima susipažinti interneto svetainėje.

Išvados

„Philips HD4731/70“ – galingas, patogus ir lengvai prižiūrimas universalus puodas. Šio prietaiso pagalba galėsime greitai paruošti daugybę pačių įvairiausių patiekalų. Užimtiems žmonėms ypatingai praverčia autonominio darbo funkcija, leidžianti atidėti maisto ruošą 24 valandoms.

COMMENTS