Philips Star Wars  SW9700/67: Barzdaskutė „Žvaigždžių karų“ gerbėjui!

Philips Star Wars SW9700/67: Barzdaskutė „Žvaigždžių karų“ gerbėjui!


Naujausia kaina: €

Gruodžio viduryje viso pasaulio kino teatrai ir fantastikos mėgėjai laukia naujausios „Žvaigždžių karų“ dalies premjeros. „Paskutiniam džedajui“ paminėti „Philips“ išleido teminę „Žvaigždžių karų“ barzdaskutę, pasižyminčią įspūdingu dizainu ir naujausių technologijų rinkiniu.

Naujojoje „Philips“ barzdaskutėje sumontuoti „V-Track PRO“ peiliukai su 72 besisukančiais ašmenimis. Jie švelniai prisitaiko prie kiekvieno plaukelio, net visiškai išgulusio, ir nukerpa jį ties pačiomis šaknimis.

Bandymų metu mums didžiausią įspūdį paliko paslanki aštuoniomis kryptimis atsilenkianti barzdaskutės galvutė. Ji idealiai atkartoja veido linkius ir užtikrina, kad peiliukų ašmenys visada atsidurtų reikiamoje vietoje. Vien dėl šios naujovės vienu perbraukimu nuskustų plaukelių skaičius padidėjo net 20 proc.

„Philips Star Wars“ barzdaskutė tinka visiems vyrams, mėgstantiems sausą ir drėgną skutimą. Prietaisas turi tris darbo režimus: švelnų, normalų ir greitą. Šis ypač praverčia, kai reikia skubiai susigrąžinti žmogiškąjį pavidalą, o šiai procedūrai skirtas laikas skaičiuojamas nebe minutėmis, o sekundėmis.

COMMENTS