Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01: švaros kombainas

Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01: švaros kombainas

Ar lengva ir mobili elektrinė šluota gali atstoti įprastą dulkių siurblį? Išbandę „Philips SpeedPro Max Aqua“ drąsiai sakome – taip! Tai tikras namų priežiūros ekspertas. Jis moka ir siurbti, ir plauti.

Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01“ sugebėjo mus nustebinti jau pirmosiomis bandymų akimirkomis. Iš pirmo žvilgsnio – tai gana masyvus įrenginys. Matyt tokį įspūdį sukelia didelio skersmens vamzdis ir kampuotų formų šepečio antgalis. Tačiau paėmę šluotą už ergonomiškos rankenos visai tai iš karto pamirštame. Vos 2,73 kg! „SpeedPro Max Aqua“ juda kaip vijurkas, klauso kiekvieno rankos judesio, pasiekia sunkiai prieinamas kambario vietas ir po baldais esančias ertmes, kad jas išsiurbtų ir išplautų.

Naujausia kaina: 

*Nuolaidos kodas šiai prekei galioja iki 2019 m. kovo 31 d.

Didžiausias elektrinės šluotos privalumas, lyginant su tradiciniu dulkių siurbliu yra tas, kad ji visada pasiruošusi darbui. Kai akis užkliūva už nešvarumų, tereikia ištiesti ranką ir spustelėjus mygtuką akimirksniu juos pašalinti. Per kelias savaites trukusius testus  didelio ir nerangaus dulkių siurblio mums neprireikė nė karto!

Dėl žemo šepečio profilio, lanksčios konstrukcijos ir pačiame koto viršuje sumontuoto nešvarumų konteinerio, šluotą galima palenkti arčiau grindų, o reikalui esant netgi nuleisti į horizontalią padėtį. Nors prietaisą testavome ką tik sutvarkytame bute, jis, tarsi koks švaros policininkas, aptiko bei nukenksmino kelias dulkių kolonijas, apie kurių egzistavimą nieko nežinojome mažiausiai metus.

Patogus valdymas

Viskas paprasta! Ant „SpeedPro Max Aqua“ rankenos yra mygtukai, kuriais galite pasirinkti ekonominį, normalų arba „Turbo“ režimą. Čia pat sumontuotas akumuliatoriaus įkrovos indikatorius. Baigus darbą, belieka greitai ištuštinti šiukšlių konteinerį (tai daroma neliečiant rankomis surinktų nešvarumų) ir pasirūpinti, kad kroviklis papildytų baterijos energijos rezervą.

Galingas ir autonomiškas

SpeedPro Max Aqua“ nereikalingi jokie laidai. Mat šis prietaisas turi 25,2  V ličio jonų bateriją. Naudojant šepetį „Turbo“ režimu, jos pakanka 25 min., o standartiniu – net 75 min. Todėl su viena įkrova lengvai išvalysite trijų kambarių butą ar namo aukštą.

Philips“ siurblio širdis – skaitmeninis „PowerBlade“ variklis. Jis generuoja 1000 l/min. oro srautą ir užtikrina įspūdingą siurbimo galią, kuri išlieka pastovi viso siurbimo metu, mat šios šluotos darbui nereikalingi greitai užsikemšantys maišeliai. Juos pavaduoja cikloninė „PowerCyclone 8“ sistema, sukelianti siurblio viduje nedidelį, bet niekada nenuilstantį viesulą – surenkantį dulkes, bet neleidžiantį joms ištrūkti.

Iš patalpos išsiurbtas oras į ją sugrąžinamas tik po to, kai praeina pro trigubą plaunamą filtrą. Jis sudarytas iš minkštos kempinės bei smulkesnes dukeles sulaikančio sutankinto audinio sluoksnių  ir yra statomas tiesiai po nešvarumų talpa.

Patarimas
Įsigiję „SpeedPro Max Aqua“ elektrinę šluotą per 3 mėnesius nuo pirkimo dienos būtinai užsukite į „Philips“ interneto svetainę ir užregistravę savo pirkinį iš gamintojo gausite net 5 metų garantiją varikliui!

Įspūdingas priedų rinkinys

„Philips SpeedPro Max Aqua“ švaros kombainu pavadinome tikrai neatsitiktinai. Šios elektrinės šluotos komplekte yra net keli skirtingi antgaliai:

  • 360° siurbimo antgalis siurbia nešvarumus iš visų pusių, puikiai valo grindis ir kilimines dangas.
  • „TurboPet“ elektrinis mini šepetys puikiai tinka minkštų paviršių, pavyzdžiui, baldų valymui.
  • „Vacuum & Mop“ antgalis sugeba vienu metu siurbti ir plauti grindis.

Net nuėmus visus antgalius, elektrinė šluota nelieka beginklė. Smailus ir siauras plastikinis vamzdžio gaubtas leidžia siurbti dulkes iš pačių įvairiausių plyšių. Be to, jis turi atlenkiamą šepetėlį, kuris padės surinkti trupinius, palubėje kabančius voratinklius.

Grindų ir kiliminės dangos valymas

360° siurbimo antgalio priekyje sumontuoti šeši LED elementai. Jie apšviečia valomą grindų paviršių tokiu kampu, kad iš karto matytumėte net pačias smulkiausias dulkeles. Antgalio apačioje sumontuotos paslankios zizago formos mentelės ir šoniniai šepečiai. Jie pakelia ant paviršiaus susikaupusius nešvarumus bei maisto likučius ir nukreipia juos į motorizuoto šepečio ertmę.

Pastarasis elementas aprūpintas dviem spiralinėmis skirtingo storio ir kietumo šerių juostomis, kurios surenka lengvas dulkeles ir prie grindų priskretusį purvą. Antgalis turi papildomus ratukus. Jie leidžia šepečiui lengvai slinkti paviršiumi ir labai mikliai sukinėtis tarp baldų.

Minkštų paviršių valymas

Motorizuotas „TurboPet“ šepetys greitai išvalys sofą, fotelius ar net automobilio saloną. Šį antgalį galima tvirtinti ant vamzdžio arba tiesiai prie pačios rankenos. Tuomet „SpeedPro Max Aqua“ taps lengvu rankiniu siurbliu. „TurboPet“ turi nedidelį elektrinį šepetį, todėl idealiai surenka dulkes, pūkus ir į audinį įsivėlusius keturkojų augintojų plaukus.

Grindų plovimas

Kaip jau minėjome, su „SpeedPro Max Aqua“ galite vienu metu valyti ir plauti grindis. Tam skirtas „Vacuum & Mop“ antgalis, turintis priedą su permatomu 0,28 l talpos vandens bakeliu. Vanduo drauge su valymo priemone pro mikroskopines skylutes sunkiasi iš jo į apačioje pritvirtintą nuimamą mikropuošto šluostę, gausiai ją suvilgydama. Baigus darbą šią šluostę galima plauti rankomis arba skalbimo mašinoje.

Vienas brūkštelėjimas grindimis, ir priekyje esantis siurbimo antgalis surenka visas dulkes, o už jo įstatytas plovimo priedas sudrėkina ir išvalo grindis. Kovojant su pridžiuvusiomis dėmėmis ir nešvarumais į pagalbą atskuba specialus „AquaBoost“ pedalas, kurį nuspaudus šluostė gauna papildomą vandens porciją.

Išvados

Ko gero, „SpeedPro Max Aqua“ – tai pats universaliausias dulkių siurblys, kokį kada nors esame matę! Ši šluota puikiai tinka ne tik nedideliems valymo darbams, bet ir nuolatinei visavertei namų priežiūrai. Dėl ypač talpios baterijos ir galingos siurbimo sistemos „Philips“ elektrinė šluota nesunkiai atstoja įprastą dulkių siurblį, tačiau yra už jį gerokai lengvesnė ir mobilesnė. Mums ypač patiko galimybė siurbti ir plauti grindis vienu metu. Nes ji leidžia sutaupyti daug brangaus laiko.

COMMENTS