„Philips Sonicare For Kids HX6322/04“ vaikiškas šepetėlis, kuris dantukų valymą pavers žaidimu

„Philips Sonicare For Kids HX6322/04“ vaikiškas šepetėlis, kuris dantukų valymą pavers žaidimu


Naujausia kaina: €

Kaip išmokyti savo atžalą nuolat ir tinkamai valyti dantis? Su šia užduotimi padės susidoroti vaikams skirtas spalvingas elektrinis dantų šepetėlis „Philips Sonicare For Kids!

Naudodamas bevielį „Bluetooth“ ryšį, „Philips“ dantų šepetėlis veikia drauge su telefone ar planšetiniame kompiuteryje įdiegta programėle. Ši programėlė – linksma ir labai naudinga. Ji kasdieninę dantų valymo prievolę paverčia nuotaikinga pramoga.

„Philips“ sukurtoje aplikacijoje gyvena mielas pūkuotas pasakų gyvūnėlis Blizgutis, kuriam labai patinka valyti dantis. Jis išmokys mūsų atžalą teisingai juos prižiūrėti ir neleis nuobodžiauti. Mat valdydamas savo dantukus mažylis mobiliojo telefone mato, kaip valomi Blizgučio dantys.

Kaip veikia dantų šepetėlis?

Pirmiausiai įdiegiame „Android“ ir „iOS“ įrenginiams skirtą programėlę ir suporuojame ją su dantų šepetėliu. Tada suvilgome šerelius po tekančio vandens srove ir ant jų užtepame žirnio dydžio dantų pastos gabalėlį.

Parodome vaikui, kaip teisingai priglausti šepetėlį prie priekinių dantukų ir nuspausti įjungimo mygtuką. Programėlės ekrane mažylis matys, ką reikia daryti toliau ir kaip turi judėti šepetėlis burnos ertmėje. Muzikos garsai praneša, kada jį reikia paslinkti į kitą vietą. Nespėsime nė mirktelėti, o visi dantukai jau švarūs! Baigus valyti dantis, pasigirsta nuotaikinga sveikinimo dainelė.

Dantų valymo pamokėlės neprailgsta – pradžioje jos trunka vos vieną minutę, ir palaipsniui šis laikas ilginamas iki dviejų. Pamažu auga ir šepetėlio darbo intensyvumas, todėl prie jo lengva priprasti nesudirginus dantenų.

Kiekvieną kartą, kai mūsų atžala teisingai išsivalo dantukus, Blizgutis netveria iš laimės. Be to, vaikas gauna virtualių dovanėlių, kuriomis gali dar labiau pradžiuginti savo augintinį. Dantų valymo programėlėje yra tėveliams skirta skiltis, kurioje jie gali pamatyti, kaip mažyliui sekasi prižiūrėti dantukus. Čia galima savo vaikui iškelti tikslus ir numatyti paskatinimus.

hx6322_04-d3p-global-001

Šepetėlio konstrukcija

Šepetėlis susideda iš dviejų dalių – nedidelės rankenos, gerai gulinčios ir vaiko, ir suaugusiojo rankose, bei antgalio, kurio išorinė dalis padengta minkštu gumos apvalkalu. Komplekte gauname du antgalius – vieną mažą, kitą – standartinio dydžio. Prireikus, jų galima įsigyti papildomai. Be to, „Philips“ dovanoja nuotaikingų lipdukų rinkinį, suteikiantį galimybę vaikui pačiam pasirinkti, kaip atrodys jo šepetėlis.

Ant rankenos esančiu mygtuku galime pasirinkti vieną iš dviejų šepetėlio darbo režimų. Prietaisas per sekundę atlieka net 500 judesių, sukurdamas skysčio srovę, kuri šalina tarpdantėse užsilikusius nešvarumus. Todėl „Sonicare For Kids“ valo dantis net 75 proc. efektyviau nei įprasti neelektriniai šepetėliai. Prietaise įmontuota ličio jonų baterija, kurios pakanka dviems savaitėms.

COMMENTS