Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04: visapusė dantų priežiūra

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04: visapusė dantų priežiūra


Naujausia kaina: €

 

Šis elektrinis „Philips“ dantų šepetėlis labai patogiai guli rankoje. Jo korpusas padengtas švelnia lengvai valoma keramine danga. „Sonicare DiamondClean“ gali dirbti penkiais skirtingais režimais. Šepetėlis valo, balina, poliruoja dantis ir daro dantenų masažą. Prietaisas aprūpintas jautrių dantų priežiūrai pritaikyta programa. Reikiamą darbo režimą patogiai pasirenkame spausdami įjungimo mygtuką.

Nuimama deimanto formos galvutė lengvai pasiekia tolimiausius burnos kampelius, šalindama nešvarumus ir apnašas bei užtikrindama akinamai baltą šypseną. Bandydami šį šepetėlį, pirmuosius teigiamus rezultatus pastebėjome praėjus vos kelioms dienoms.

O dabar papasakosime apie dalyką, kuris mums paliko didžiausią įspūdį. Tai „Philips“ sukurta baterijos įkrovimo sistema, kurios praktiškai nepastebime! Šepetėlį galime įkrauti dviem būdais: vienas kroviklis įmontuotas į kelioninį dėklą, o kitas – į specialų indukcinį padėklą, ant kurio statoma stiklinė. Naudodami USB laidą, šepetėlį galime įkrauti iš elektros tinklo, kompiuterio ar nešiojamojo akumuliatoriaus. Vienos įkrovos pakanka net trims savaitėms.

Philips HX9332_0

COMMENTS