Philips Shaver series 7000 S7530/50: barzdaskutė, kuri visai  nedirgina odos

Philips Shaver series 7000 S7530/50: barzdaskutė, kuri visai nedirgina odos


Naujausia kaina: €

 

Atlikti tyrimai parodė, kad net 60 proc. elektrines barzdaskutes naudojančių vyrų patiria nepatogumų dėl sudirgusios ir paraudusios veido odos. Ieškant šios problemos sprendimo būdo mūsų žvilgsniai nukrypo į naują „Philips Shaver series 7000“ barzdaskutės modelį S7530/50. Jį pasirinkome neatsitiktinai. „Philips“ galvutė padengta unikalia mikrodalelių danga, kuri lengvai slysta sauso ir drėgno skutimo metu.

„Philips“ skuta greitai ir švariai. Speciali peiliukų sistema pakelia kiekvieną plaukelį ir nukerpa jį prie pat šaknų iš pirmo karto. Barzdaskutės galvutė palenkia skustuvo ašmenis penkiomis kryptimis, puikiai prisitaiko prie veido kontūrų ir lengvai pasiekia atokiausius kaklo kampelius.

Jau minėjome, kad S7530/50 gerai susidoroja su savo užduotimi sauso ir drėgno skutimo metu. Pastarąjį variantą norėtume ypač rekomenduoti tiems, kurie anksčiau naudojo skutimosi peiliukus. Barzdaskutė nebijo vandens, todėl skustis galima net stovint duše. Mūsų judesių nevaržo jokie laidai. Įmontuotos baterijos pakanka net 50 darbo minučių. Komplekte taip pat yra barzdos formavimo įrankis bei giliajam veido valymui skirtas šepetėlis.

Philips S7530_1

COMMENTS