Philips Series 5000 LatteGo: visada ideali kava

Philips Series 5000 LatteGo: visada ideali kava

„Philips“ kavos virimo aparatus esame bandę jau ne vieną kartą, tačiau kiekvienas naujas testų dalyvis sugebėdavo mus nustebinti naujomis galimybėmis. Naujasis „Series 5000 LatteGo“ modelis netapo išimtimi. Mes papasakosime, ką sugeba šis gražuolis.

Jei teatras prasideda nuo rūbinės, tai apie kavos virimo aparatą dažnai sprendžiame pagal jo išvaizdą. „Philips“ dizaineriai pasistengė, kad vos žvilgtelėję į naująją „Series 5000 LatteGo“ kavavirę iš karto mintyse nusikeltume į nuostabiais aromatais persisunkusią Italijos kavinę. Grakščios retro stiliaus formos, subtilius mygtukų šriftas, į korpusą įaugęs LED ekranėlis – viskas tam, kad „Series 5000 LatteGo“ taptų jūsų virtuvės puošmena. Tačiau kur kas svarbiau tai, kas slepiasi šio prietaiso viduje. Todėl mes nusprendėme išsiaiškinti, kodėl šis „Philips“ aparatas ruošia tokio nuostabaus skonio kavą.

Naujausia kaina nuo: 

Galima naudoti pupeles ir maltą kavą

Kavavirės korpuso viršuje, dešinėje pusėje po atverčiamu dangteliu įsikūrė pupelių konteineris. Į jį telpa 250 g kavos, tad šį konteinerį pildyti tenka nedažnai. Juo nuo aplinkos poveikio pupeles papildomai saugo dar vienas uždedamas hermetiškas „Aroma Lid“ dangtis. Jis pagamintas iš permatomo plastiko, todėl norint patikrinti, ar aparate netrūksta pupelių, jo atidarinėti nereikės.

Šalia pupelių konteinerio įsikūrė apskrita maltai kavai skirta talpa. Ji ypač pravers tiems, kurie mėgsta mėgautis kofeino neturinčiais gėrimais. Mat tokie yra parduodami tik maltu pavidalu. Komplekte yra specialus samtelis, kuris leidžia parinkti idealų maltos kavos kiekį. Ją supylus jums belieka spustelėti mygtuką su norimo gėrimo pavadinimu.

Nepakartojamo aromato paslaptis

Jūs galite pasirinkti vieną iš penkių aromato ir kavos rupumo lygių bei koreguoti malamos kavos porcijos dydį. Pupelių konteineris sujungtas su malimo mechanizmu, kurio pagrindą sudaro keraminis malūnėlis.

Keramika – intertiška medžiaga, todėl skirtingai nei metalas, malimo metu ji nekaista ir jūsų kava neįgauna kartaus prieskonio. Tokiu būdu išsaugomas ne tik skonis, bet ir aromatas, kuris išsiskleidžia ne malimo metu, o jūsų puodelyje.

Papildomai „Philips“ konstruktorius norėtume pagirti už gerai apgalvotą kavos saugojimo ir malimo mechanizmo konstrukciją. Jie pasirūpino, kad ši kavavirės dalis būtų maksimaliai izoliuota nuo vandens ir garų poveikio. Todėl kava visą laiką išlieka šviežia ir kvapni.

Minkštas vanduo

Gėrimo skonis priklauso ne tik nuo pupelių, bet ir vandens kokybės. Iš kieto vandens geros kavos neišvirsi. Todėl „Series 5000 LatteGo“ vandens talpą „Philips“ aprūpino specialiu įstatomu „AquaClean“ filtru.

Prieš pradėdami jį naudoti, švelniai sukratykite filtrą ir panardinę po vandeniu palaukite, kol nustos kilti oro burbuliukai. Tada įstatykite filtrą į jam skirtą lizdą. „AquaClean“ efektyviai sulaiko vandenyje ištirpusias medžiagas. Aparatas pats praneša, kada filtrą reikia keisti. Jei tai darysite laiku, kavavirė iki kitos kalkių šalinimo procedūros galės išvirti net 5 tūkst. gėrimo porcijų!

Puikus „LatteGo“ pieno grafinas

Philips Series 5000 LatteGo“ ruošia nuostabius itališko stiliaus kavos gėrimus, todėl be pieno čia neišsiversi. Tačiau pienas – aikštingas maisto produktas. Jis mėgsta švarą ir paliktas be priežiūros greitai apkarsta. Kad taip neatsitiktų, „Philips“ sukūrė pieno grafiną „LatteGo“. Šis grafinas sudarytas iš trijų lengvai išardomų dalių: dangtelio, permatomos pieno talpos ir prie jos priglundančio kapučinatoriaus mechanizmo su snapeliu, pro kurį į puodelį pateikiama aksominė pieno puta.

Grafinui nereikalingi sunkiai valomi vamzdeliai. Įjungus automatinę valymo programą snapelis yra kruopščiai išvalomas pusluojančia vandens srove. Kad pienas dar ilgiau išliktų šviežias, „LatteGo“ grafiną galima lengvai nuimti nuo kavavirės ir padėti į šaldytuvą nakčiai.

Kava pagal jūsų skonį

Su „Series 5000 LatteGo“ galite paruošti net 6 skirtingus klasikinius kavos gėrimus su pienu ir be jo, įskaitant karštu pienu pagardintą „café au lait“. Ši „Philips“ kavavirė aprūpinta automatine kavos virimo sistema, todėl nuo mėgstamo gėrimo porcijos jus skiria vos vienas mygtuko spustelėjimas.

Tačiau standartiniais gėrimų receptais apsiriboti tikrai nereikės. „Series 5000 LatteGo“, tarsi patyręs baristas, paruoš jums labiausiai patinkantį kapučino ar latės variantą. Nuėję į meniu, galite reguliuoti porcijos dydį ir gėrimo temperatūrą, tačiau mums labiausiai patiko galimybė modifikuoti gėrimo receptą realiuoju laiku.

Ją naudoti labai paprasta! Pastatykite bet kokio dydžio puodelį, paspauskite ir kelias sekundes palaikykite jums patinkančio gėrimo, pavyzdžiui, latės, mygtuką. Įsijungs kavos recepto derinimo režimas ir po kelių akimirkų į puodelį ims tekėti pieno puta. Kiek jos turi būti – sprendžiate jūs. Kai jos puodelyje jau bus pakankamai, spustelėkite varnelės ženklu pažymėtą mygtuką.

Baigusi ruošti pieno putą kavavirė sumals pupeles ir pradės virti kavą. Dabar stebėkite, kaip kava teka į jūsų puodelį ir vėl paspauskite varnele pažymėtą mygtuką, kai jos bus tiek, kiek reikia. Kitą kartą paspaudus latės mygtuką, ji bus iš karto ruošiamas pagal jūsų modifikuotą receptą. Tokiu būdu galėsite visus gėrimus bet kada priderinti prie savo skonio, pupelių tipo ir net puodelių dydžio.

Išvados

Series 5000 LatteGo“  – tai stilinga itališka kavinė jūsų namuose. Naujoji „Philips“ kavavirė verda nerealiai skanią kavą. Šį aparatą lengva valdyt ir prižiūrėti. Mums labiausiai patiko „LatteGo“ pieno grafino konstrukcija, galimybė naudoti ne tik pupelias, bet ir jau sumaltą kavą ir, aišku, realiuoju laiku kuriami kavos gėrimų receptai. Tai vienas universaliausių tokio tipo įrenginių, kokią mus esame matę, todėl „Series 5000 LatteGo“ taps puikia kalėdine dovana jūsų namams!

COMMENTS