Philips Satinelle Prestige BRE650/00: mėgaukis lygia ir švelnia oda!

Philips Satinelle Prestige BRE650/00: mėgaukis lygia ir švelnia oda!

Naujasis „Philips“ epiliatorius leidžia lengvai ir greitai pašalinti nereikalingus plaukelius. Jis toks švelnus, kad tinka kojų, kūno ir veido priežiūrai. „Philips“ dizaineriai šiam epiliatoriui sukūrė S formos rankeną, kuria galima lengvai pasiekti bet kurią kūno vietą.

Naujasis prietaisas turi plačią keraminę sudėtingos formos galvutę, kuri vienu perbraukimu pašalina plaukelius nuo didelio odos paviršiaus, užgriebdama juos prie pat šaknų.

BRE650_00-MI1-global-001

Satinelle Prestige BRE650/00“ nebijo vandens, todėl plaukelius galėsime šalinti ne tik sausuoju būtu, bet ir sudrėkinę juos vonioje ar duše. Šalia epiliatoriaus galvutės įmontuota lemputė apšviečia odos paviršių ir padeda pastebėti pačius ploniausius ir šviesiausius plaukelius.

Epiliatoriaus komplekte yra net 8 naudingi priedai, kuriuos galima naudoti kartu arba vietoje epiliatoriaus antgalio. Kūno šveitimo šepetys su tūkstančiais hipoalerginių šerelių išvalo poras ir pašalina negyvas odos ląsteles. Atpalaiduojamąjį poveikį turintis masažuoklis suaktyvina giliuosius odos sluoksnius ir priverčia jos paviršių švytėti.

BRE650_00-RTP-global-001

COMMENTS