Philips PUS6401/12 | PUS7101/12: „Android“ – televizoriaus ekrane

Philips PUS6401/12 | PUS7101/12: „Android“ – televizoriaus ekrane

„Android“ karaliauja mobiliuosiuose įrenginiuose ir jau antrus metus iš eilės drąsiai žengia į televizorių rinką.„Philips“ – vienas pirmųjų gamintojų, pradėjęs diegti „Android“ savo modeliuose. Pažiūrėkime, ką jie sugeba.

Savo bandymams atrinkome dvi „Philips“ televizorių serijas – PUS6401/12 ir PUS7101/12. Šiuos gaminius vienija ne tik tokia pati operacinė sistema, bet ir 4K (UHD) raiškos ekranai. Išbandytuose įrenginiuose taip pat aptikome „talentų“,kurie būdingi tik „Philips“ televizoriams. Na, bet apie viską iš eilės.

Pirkėjai gali rinktis 49, 55 arba 65 colių įstrižainės „Philips PUS7101/12“

Išmanioji televizija

Be jokios abejonės, „Android“ operacinė sistema – tikra „Philips“ televizorių pažiba. Jos galimybes lengvai perpras kiekvienas išmaniojo telefono savininkas. „Android“ atsako už visas televizoriaus funkcijas. Ši sistema prisitaiko prie vartotojo poreikių. Nepatyrusiam žmogui ja naudotis paprasta, o norintiems atrasti naujas televizoriaus galimybes „Android“ atveria naujus horizontus. Kaip ir mobiliuosiuose įrenginiuose, čia galime diegti papildomas programėles ir žaidimus. Patyrę vartotojai nesunkiai parsisiųs aplikacijų, kurių nėra oficialioje „Google Play“ parduotuvėje.

„Philips“ televizoriai turi tradicinius pultelius. Tačiau juos taip pat galima valdyti laidinėmis ir bevielėmis klaviatūromis, pelėmis ir konsolėms skirtais pulteliais. Pastaroji galimybė labai patiko„Android“ žaidimų mėgėjams.

Televizoriui pritaikyta „Android“ versija taip pat turi „Google Cast“ funkciją, kuri leidžia į didelį ekraną perduoti programėlių, naršyklės kortelės ir netgi viso darbalaukio vaizdą.

Galime būti ramūs, kad mūsų televizorius ilgai nepasens. „Android“ operacinė sistema yra nuolat atnaujinama. „Philips“ savo televizoriams nepašykštėjo galingų keturių branduolių procesorių. Jie puikiai susidoroja su operacinės sistemos, programėlių ir žaidimų užduotimis.

„Philips PUS6401/12“ seriją sudaro 43, 49 ir 55 colių įstrižainės modeliai

Vaizdo kokybė

Abi „Philips“ televizorių serijos rodo kokybišką 4K raiškos vaizdą. Už jo kokybę atsako „Pixel Plus Ultra HD“ modulis. Jis sureguliuoja vaizdo kokybę, kad perteiktų tolygų, sklandų vaizdą, pasižymintį detalėmis ir gyliu.

„Micro Dimming Pro“ funkcija užtikrina neįtikėtiną kontrastą. Ji priderina ekrano šviesumą prie kambario apšvietimo sąlygų. Programinė įranga padalija vaizdą į 6400 zonų, kurių šviesumas yra reguliuojamas atskirai, išskiriant itin tikroviškus juodos ir baltos spalvų atspalvius.

Abiejų serijų modeliai palaiko naująjį „HDR Plus“ vaizdo standartą, leidžiantį atkurti natūralius vaizdo atspalvius, išryškinantį prie- blandoje ir šviesiose kardo vietose pranykstančias detales.

Veiksmas, kuris netelpa į ekraną

„Philips“ televizoriai garsėja „Ambilight“ foninio apšvietimo sistemomis, kurios ap- šviečia už televizoriaus esančią erdvę tuo metu ekrane dominuojančia spalvų gama ir vizualiai išplečia veiksmo plotą. Jas turi abi mūsų išbandytos „Philips“ televizorių serijos. PUS6401/12 turi dviejų, o PUS7101/12 trijų pusių „Ambilight“ sistemas.

Foninis televizoriaus apšvietimas gali dirbti drauge su įvairiomis spalvomis šviečiančiomis „Philips Hue“ LED lemputėmis. Tokio galingo įspūdžio, kurį sukelia šis nepakartojamas spalvų koncertas, nepatyrėme nei kino teatre, nei koncertų salėje.

 

COMMENTS