Philips PerfectCare Performer GC8712/20: Lygintuvas su garų generatoriumi

Philips PerfectCare Performer GC8712/20: Lygintuvas su garų generatoriumi


Naujausia kaina: 172.99

Dabar mums sunku patikėti, kad kažkada galėdavome apsieiti be garų generatoriaus. Jis įprastą lygintuvą pavertė tikra raukšlių ir nereikalingų klosčių naikinimo mašina! Su „PerfectCare Performer“ galime lyginti mūsų širdžiai mielus drabužius, nebijodami jų sudeginti. Šiam „Philips“ prietaisui paklūsta viskas: nuo tvirto džinsinio audinio iki gležno ir karščiui bailaus šilko.

Naudojant „Philips“ lygintuvą nebereikia rūšiuoti drabužių ir keisti temperatūros nustatymų. Efektyvų lyginimą užtikrina universalus „OptimalTEMP“ temperatūros ir nuolatinio garų srauto derinys, apsaugantis audinius nuo pradeginimo. „Philips“ sukurta garų sistema yra vienintelė, kuriai „Woolmark“ audinių specialistai suteikė aukščiausią „Gold“ įvertinimą.

Masyvus garų generatorius turi nuimamą 1,8 l vandens bakelį, kurį galima pripildyti neišjungiant prietaiso.

Pilno vandens bakelio pakanka net 2 valandoms. Pats lygintuvas sveria 1,2 kg. Keramine danga padengtas 
„SteamGlide Plus“ padas turi titano oksido sluosnį ir puikiai slysta drabužių paviršiumi, greitai pašalina sunkiai išlyginamas raukšles ir nevargina riešo. Lygintuvas turi saugų užraktą, kuris patikimai jį prirakina prie garų generatoriaus, kad nešant įrenginį jis nenuslystų ir niekas negalėtų prisiliesti prie karšto pado.

COMMENTS